תאונת שרשרת בין אוטובוס ושני מיניבוסים מלאים בנוסעים בכביש 2, בסמוך לרישפון לכיוון דרום

בשעה 06:33 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על תאונת שרשרת בין אוטובוס עם 17 נוסעים עליו לשני מיניבוסים מלאים, שהסיעו כ-25 עובדים בכביש 2 לכיוון דרום, סמוך לרישפון (מחלף חוף השרון). חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים במקום טיפול רפואי ל כ- 9 נפגעים במצב קל, מנוסעי המיניבוס, כשהם מועברים לטיפול בבית החולים "מאיר" שבכפר סבא. נוסעי האוטובוס עברו לאוטובוס אחר שהגיע למקום, כשלא דווח על נפגעים מביניהם.  

פאראמדיק מד"א עידן שינה שהגיע ראשון למקום סיפר: "ראיתי בנתיב המהיר (שתיים פלוס) אוטובוס ומאחריו שני מיניבוסים עם פגיעות פח, חלק מהנוסעים יצאו החוצה והתהלכו מעבר לגדר הבטיחות וחלקם נשארו ברכבים. בצענו מייד סריקה מהירה ומיון ראשוני לנפגעים, 9 מנוסעי המיניבוסים שנחבלו קל מאוד קיבלו טיפול ראשוני, ופינינו אותם להמשך בדיקות בבית החולים, הם סיפרו לנו שהיו בדרכם לעבודה בבתי המלון. שאר הנוסעים שלא נפגעו הועברו לאוטובוס ולמיניבוס והמשיכו בדרכם".

בשל אופי התאונה בכביש מורגשים עומסי תנועה כבדים. לנהגים מומלץ לבחור נתיב חלופי.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות