האב נרצח בפתח הבית על ידי מחזר אובססיבי של הבת. הבת מספרת: "בעבר הוא הנחית גרזן על ראש אבי ודקר את בעלי בפניו ובמשטרה אמרו לנו שאין מה לעשות למרות שהתחננו לעזרה". החשוד במעשה נתפס

שלשום בערב הגיע דוד אגייב לביתו בנתניה - אלא שבפתח הבניין חיכה לו כפיר עטייה בן ה-36. אגייב הכיר היטב את עטייה, שהיה בעבר בן זוגה שך בתו בר. מאז הבת עזבה את מערכת היחסים ביניהם לפני שנים, עטייה לא רצה להרפות ממנה וזה החל באיומים ועבר לפגיעה של ממש בבני משפחתה - כולל מכת גרזן על ראש אביה, שלבסוף רצח שלשום ודקירות לבעלה לו נישאה עם השנים. שלשום כאמור, זה גבה את חייו של אביה. לאחר שביומיים האחרונים הייתה חרושת שמועות לגבי רציחתו של אגייב, שהיה חלפן כספים, הבת בר וייכמן החליטה לשבור שתיקה ובפוסט ארוך היא מגוללת את הסיוט שהיא ומשפחתה עברה מידי אותו כפיר עטייה, מבלי ששלטונות החוק ימצאו דרך להרחיק אותו מהם - עד לטרגדיה שלשום בערב: "עדיין לא מעכלת את מה שקרה. אני רוצה להתנתק מכולם, מהכל ורק לכאוב את לכתך, אבל משהו בי לא נותן לי ואני מרגישה שאני חייבת לספר במילים שלי את הצד שלי, שלך בכל הסיפור ההזוי הזה. לאחר פרסומים מעוותים לגביך ולגבי כל המשפחה אני מרגישה שאני לא יכולה, לא רוצה לשתוק! אתמול בערב בן עוולה חסר כל צלם אנוש רצח אותך בדם קר ללא שום נקיפות מצפון ורגש. לא מגיעה לאותו רוצח במה אבל אני רוצה לחלוק לך את הכבוד שמגיע לך אבא יקר שלי.  "בצעירותי ניהלתי מערכת יחסים עם אותו רוצח. במשך 4 שנים סבלתי מאלימות מילולית ופיזית ומאובססיביות, ביום שהחלטתי לשים לזה סוף לקום וללכת החלה מסכת הטרדות בלתי פוסקות. אותו רוצח הלך ושדד את בנק הדואר וכתוצאה מכך נכנס לכלא לתקופה. כאשר השתחרר הייתי נשואה כבר ללירון (אבי ילדיי). באותם ימים סבלנו מהטרדות חוזרות, השחתת מכוניות בני המשפחה, שריטות דלתות הבית, ניסיון לשרוף את הקליניקה שלי ואף יום אחד חיכה לי מתחת לבית עם אלה. יום אחד הוא הגיע לצ'יינג' של אבא במטרה לדקור את לירון, הוא לא הצליח אבל השאיר 'מזכרת' תמידית בצורת צלקת מסכין בפניו של לירון. "באותם ימים עברתי טיפולי פוריות, הלחץ התמידי והפחד מפניו הביאו להפלה. לאחר מספר פשעים נוספים של אותו רוצח מתועב הוא נכנס שוב לכלא ולאחר ריצוי העונש הוא יצא לחופשי והדבר הראשון אותו בחר לעשות הוא לתקוף את אבא שלי מתחת לביתי עם גרזן ולגרום לו לפגיעה מוחית, בה הוא פתח לו את כל הראש. אבא ניצל בנס הוא עבר שיקום ארוך וקשה במשך שנה, עד שחזר לעצמו ולתפקוד מלא. על אותו מעשה הוא ישב בכלא 9 שנים. לפני 4 חודשים כפיר עטייה הרוצח השתחרר מהכלא, ביום השחרור הגענו אני לירון אימא ואבא לקצין המשטרה בנתניה והתחננו בפניו לעזרה, שמירה, השגחה משהו, אולם תשובתו היחידה הייתה: 'אין מה לעשות הוא סיים לרצות את העונש שלו'.  

"בלית ברירה ומבלי שום עזרה מהמשטרה המשכנו בחיינו וברגע של שאננות קרה הנורא מכל, הדבר היחיד ממנו פחדתי כל חיי. הוא חיכה לאבא שלי בחדר המדרגות בבניין ודקר אותו מספר רב של פעמים, הוא רצח אדם מבוגר בן 73, אדם שלא יכל להגן על עצמו בשום דרך. הוא התגנב מאחוריו ודקר אותו בדם קר וברח. קשה לי מאד להיחשף ככה ולספר את כל הסיפור הזה אבל חשוב לי להבהיר לאנשים מה בדיוק היה ולא כמו כל העיוותים של העיתונאים ללא כל התחשבות ברגשות המנוח ובני המשפחה.
ממך אבא אני רוצה לבקש סליחה, שלא הגנתי עליך מספיק, שנכנסנו למעין שאננות שאולי כבר לא יקרה כלום. אבא, כולם מספרים עליך שהיית איש טוב ויקר, אבל רק אנחנו יודעים עד כמה היית טוב, אכפתי, איש של שלום, איש שקט שכל חייו היו משפחתו ועבודתו את לא היית "חלפן" כמו שמתארים אותך בעיתונות אתה היית אדם טוב וצדיק שכל כולו היה רגש ונתינה, אתה עמוד האש שלי המשענת אתה הכל! איך ממשיכים מפה אבא יקר? איך מתמודדים עם כל הכאב הזה והחור הגדול שיש בלב?
תנוח על משכבך בשלום אבא. אתה הגיבור שלי!
אוהבת אותך וכואבת עד אינסוף את לכתך…
בתך".

מדוברות מרחב שרון נמסר: "בהמשך לחקירת החשד לרצח בשדרות בנימין בנתניה מיום 11.8.19, לאחר מאמץ מבצעי ומודיעיני לאיתור החשוד ברצח, אותר הבוקר החשוד בן 36 מנתניה.
החשוד יובא לחקירה בתחנת המשטרה, ובהמשך יובא החשוד לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בפתח תקווה".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות