צעיר הגיע לבית חברו בנתניה וחתך אותו בפניו בגלל סכסוך סתמי

ב-10 ביוני התקבל במשטרת ישראל דיווח על קטין בן 17 כשהוא דקור בפניו. מבדיקה ראשונית של שוטרים שהגיעו למקום התברר כי המתלונן נדקר בסכין על ידי חברו, על רקע סכסוך שהתגלע ביניהם יומיים קודם לכן. חקירת המשטרה העלתה כי החשוד, בן 18 מנתניה, הגיע לביתו של המתלונן כשהוא מסליק בבגדיו סכין יפנית. כשהמתלונן פתח את הדלת, החשוד ביקש ממנו לצאת אל חדר המדרגות, אז חתך אותו בפניו וגרם לו לחתך עמוק בלחי.

החשוד ניסה לדקור שוב את המתלונן בבטנו אך זה זז לאחור והחשוד נמלט מהמקום כשהוא מותיר אחריו את המתלונן פצוע ומדמם. המתלונן פונה לקבלת טיפול רפואי לבית החולים ונזקק לתפרים בלחי בשתי שכבות.

הדוקר אותר כבר למחרת ונעצר. השבוע הוגש נגדו כתב אישום בעבירה של פציעה בנסיבות מחמירות. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשוד גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים.

צילום: אילוסטרציה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות