הבלתי יאמן קרה: התינוק מכפר יונה שטבע אתמול בבריכה הביתית – התעורר, הגיב ותקשר במידה מסוימת

https://youtu.be/4hQhYSsWJ6Q
אתמול נרשם מקרה טראגי בכפר יונה כשתינוק כבן שנה טבע בבריכה הביתית של המשפחה. התינוק נמצא בתוך הבריכה לאחר, שלפי ההשערה, שהה מתחת למים במשך מספר דקות. צוותי מד"א שהגיעו למקום ביצעו בפעוט פעולות החייאה והוא הובהל לבית החולים "מאיר" שם הועבר למחלקת טיפול נמרץ ילדים. במהלך כל היום אתמול והלילה הצוות הרפואי נלחם על חייו. בכפר יונה עצמה התקיימה תפילה גדולה של נשים אתמול לשלום התינוק וכן את בית החולים פקדו רבנים רבים שהוזמנו לתפילות למען הפעוט. היום בבוקר, כנגד כל הסיכויים, התינוק התעורר והחל להגיב נוירולוגית. לפי דורמים המקורבים למשפחה, הוא אף ביקש וקרא לאמו ותיקשר בצורה מסוימת.    

ד"ר דגנית כהן אדם, ממלאת מקום מנהלת טיפול נמרץ ילדים ב"מאיר" מעדכנית: "אני שמחה לבשר שחל שיפור במצב התינוק, לאחר שאתמול הגיע אלינו אחרי החייאה. עברנו שעות קשות – לילה, לא לילה. היום הצלחנו להעיר אותו ולהוציא את נתיב האוויר. יש תגובות חיוביות הן מבחינה נוירולוגית והן מבחינה נשימתית. מקווים שהדינמיקה תמשיך להיות חיובית – כמובן שהוא עוד ישאר באישפוז ממושך".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות