דו"ח של מועצת הכבלים מגלה: חברת HOT לא נתנה הנחות לניצולי שואה כפי שהייתה מחויבת. ומנעה החזר גם לאחר שנודע להם

ראש עיריית קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, המשמש כחבר מועצת כבלים והלוויין הציע לפני מספר שנים להעביר החלטה המזכה את ניצולי השואה בהנחה בחבילות השונות. אלא שלפי דו"ח של מועצת הכבלים והלוויין עולה כי חברת HOT לא טרחה ליידע את ציבור הניצולים בדבר ההנחה לה הם זכאים.
כך לדוגמה, צוין מקרה של ניצול שואה, שבקשתו מחברת HOT לקבל את ההנחה סורבה בתירוץ כי מדובר בחבילה מורחבת בלבד.
בתו של הניצול שמעה במקרה הרצאה על זכויות הניצולים ובעקבותיה פנתה לחברה לדרוש את ההנחה.

החברה הציעה בתמורה החזר זעום בלבד. רק לאחר פנייה ודרישה של מועצת הכבלים והלוויין הוחזרו לניצול השואה כמה אלפי שקלים, להם היה זכאי כדין.
ראש עיריית קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, התערב באופן נחרץ והתייחס לנושא ואמר: "צר לי כי חברת Hot לא נהגה בשקיפות ולא הביאה לידיעת מנוייה ניצולי השואה את דבר זכאותם להנחה במחיר המנוי. יש לנהוג כבוד בניצולי השואה ולהעניק להם כמובן מאליו את זכויותיהם. אני רואה בהחלטה שהעברתי המזכה את ניצולי השואה בהנחה כפסגת הישגיי כחבר מועצת הכבלים והלוויין".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות