פשיטה של המשטרה על דירה ברחוב האושר בכפר יונה גילתה אלפי! שקיות סמים עם הרבה "אושר". תושב המקום נעצר

ביום 24.4.19 ובמהלך פעילות מבצעית ממוקדת נגד עבירות הסמים, שוטרים ובלשים הגיעו לדירתו של גבר (31) ברחוב האושר בכפר יונה. במהלך חיפוש נמצאו בדירה סמים מסוג קנבוס במשקל של כ-300 גרם. בנוסף, נתפסו בדירה 3 משקלים אלקטרוניים לשקילת סמים.
בהמשך החיפוש נתפסו במחסן סמוך סמים מסוג קנבוס במשקל של למעלה מ-2,500 גרם וכן אלפי שקיות חלוקה הנחזות להיות שקיות חלוקה של חברה לאספקת קנאביס רפואי ומאות מדבקות מזויפות הנחזות להיות שייכות לחברה ואמורות להיות מודבקות על שקיות החלוקה.

כמו כן, נתפסו מאות שקיות חלוקה הנחזות להיות של חברת תרופות מבוססות קנאביס, מאות מדבקות איטום תואמות, מדבקות מזוייפות הנחזות להיות שייכות לחברה נוספת העוסקת בקנאביס רפואי ואמורות להיות מודבקות על שקיות החלוקה. עוד נמצא במחסן מכשיר קרמי להחלקת שיער אשר שימש לאיטום שקיות החלוקה.
החשוד נעצר כאמור ביום החיפוש והובא לחקירה בתחנת המשטרה. מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת ואתמול הוגש נגדו כתב אישום בעבירות של החזקת סמים שלא לצריכה עצמית והחזקת כלים להכנת סמים. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשוד גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.
צילומים: דוברות המשטרה

  אלפי השקיות עם סמים שנתפסו בדירה ברחוב האושר בכפר יונה. צילום: דוברות המשטרה
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות