לאחר שגילו את נטייתו המינית, שני גברים ואישה מהמרכז סחטו מצעיר תושב השרון כספים, כדי שלא יגלו למשפחתו על כך

לפני כשבוע התקבלה במשטרת ישראל תלונה מתושב אזור השרון שמסר כי נסחט על ידי אחרים בשל נטייתו המינית. מהחקירה עולה כי השניים מכירים היכרות מוקדמת והחשוד הזמין אותו לפגישה בעלת אופן מיני בתל אביב. כשהגיע המתלונן למפגש, הבחין בשותפתו של החשוד ושניהם דרשו מהמתלונן להעביר לידיהם 200 שקלים. בהמשך, אף ליוו אותו לכספומט קרוב ודרשו ממנו כסף נוסף. זמן קצר אחרי, החשוד דרש מהמתלונן בשיחה טלפונית 3,000 שקלים נוספים במזומן ואם לא יעביר לו - יפרסם סרטונים של המתלונן בעלי אופי מיני, ויפיץ את נטייתו המינית ברבים. או אז גמלה בליבו של המתלונן ההחלטה ללכת לתחנת המשטרה ולהתלונן נגד החשודים.  

ביום שלישי בשבוע שעבר (19.2) קבעו החשודים והמתלונן להיפגש בעזריאלי בתל אביב. יחד עם המתלונן, הגיעו למפגש גם שוטרים במסווה ומיד לאחר העברת הכסף מהמתלונן לחשוד עצרו השוטרים את החשוד ואת שותפו ובן זוגו שהיה בסמוך וצילם את המפגש. לאחר מעצרם, זומנה לחקירה שותפתו של אחד החשודים ולאחר חקירתה, נעצרה.

במקביל התקבלה תלונה נוספת מגבר מאזור השרון, שמסר כי הוא נסחט באופן דומה על ידי אחד החשודים ועל אותו רקע. מהחקירה התברר כי נסחט בדרישה לשלם 20,000 שקלים או שיפרסמו ברבים את נטייתו המינית.

אתמול התקיים דיון בהארכת מעצרם של החשודים בשנות ה־20 לחייהם מתל אביב בבית משפט השלום בפתח תקווה. מעצרם של שניים מהם הוארך ביומיים ועד היום. מעצרו של החשוד השלישי הוארך ב-4 ימים ועד מחר.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות