2 תושבי רעננה חשודים שרכשו צעצועים מסוכנים מכפר בצפון. השניים נחקרו ושוחררו בתנאים מגבילים

במסגרת ההיערכות של משטרת ישראל לקראת חג הפורים הקרב ובא ובמהלך פעילות מבצעית ממוקדת כנגד הפצה ומכירה של צעצועים מסוכנים, אתמול שוטרים איתרו רכב חשוד ברחוב ויצמן ברעננה ונהג הרכב עוכב לבדיקה בצד הדרך. במהלך חיפוש של השוטרים ברכב נמצאו ארגז ו-3 שקיות גדולות שהכילו כ-2,000 נפצים מסוגים שונים, מחלוקים לקופסאות ולשקיות. בהמשך ובמהלך חיפוש נמצאו בכיסו של אחד מיושבי הרכב, בן 15 מרעננה, שקיות וקופסה שהכילו כ-50 נפצים.

מחקירת חוקרי המשטרה עולה כי נהג הרכב, בן 40 מרעננה, נסע לכפר ברטעה לפגוש באחר שחב לו חוב כספי, ובתמורה האחר העביר לידי החשוד את הנפצים. עם חזרתו לרעננה, הוא עוכב ונבדק על ידי השוטרים וכל הנפצים שהועברו לו, נלקחו ממנו והוחרמו על ידי המשטרה ובכך נמנעה למעשה הפצה ומכירה של אותם צעצועים מסוכנים בעיר רעננה וסביבתה. החשודים נחקרו בתחנת המשטרה, בסיומה שוחררו בתנאים מגבילים. חומרי החקירה בעניינם הועברו להמשך טיפול לידי אגף האכיפה במשרד הכלכלה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות