קטטה ביום שישי במועדון ברעננה הביאה לדקירתו של אחד המעורבים, שככל הנראה היה בכלל זה שהתחיל בה

ביום שישי האחרון לפנות בוקר התקבל במשטרת ישראל דיווח בגין דקירה במועדון ברחוב התעשייה ברעננה. מבדיקה ראשונית של שוטרים שהגיעו למקום התברר כי אירעה קטטה במועדון וכי מהמקום פונה לבית החולים "מאיר" גבר בן 20 מרעננה כשהוא דקור בגופו, ומצבו מוגדר קל. עוד באותו הלילה ובעקבות חקירה מהירה של החוקרים, שוטרים הגיעו לדירתם של 2 חשודים בדקירה. החשודים, אחים בני 20 ו-22, אותרו בדירתם ברחוב דובדבן בהרצליה והם נעצרו והובאו לחקירה בתחנת המשטרה. באותו היום התקיים דיון בבית משפט השלום בפתח תקווה ומעצרם הוארך ב-3 ימים.

אתמול נעצר הגבר הדקור בחשד לתקיפה במועדון, טרם נדקר. היום, בסביבות השעה 13:00, יתקיים דיון נוסף בהארכת מעצרם של 3 החשודים בבית משפט השלום בפתח תקווה.

ביום שישי זומן בעל המועדון לחקירה בתחנת המשטרה ונחקר באזהרה בגין ניהול עסק ללא רישיון, ובהמשך אף נערך לו שימוע בסופו הוחלט על סגירת המועדון למשך 30 ימים עד 16 במרס.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות