צפו: ההפגנות בכפר יונה נמשכות נגד כידור והעלאת הארנונה. העימות בין התושבים לסגן של כידור, רומנו, והאם הוא יצא נגד החלטתה?

https://youtu.be/KUScJidEuSA
מראות כאלו כמו שנרשמים בימים האחרונים ברחבי כפר יונה, לא נראו מעולם. אחרי ההפגנות ביום שישי האחרון, בכל רחבי העיר של תושבים נגד ראש העיר, שוש כחלון כידור, על החלטתה להעלות בצורה משמעותית את תשלומי הארנונה עבור תושבים מיפה נוף, שרונה וגבעת אלונים - אתמול בערב ראשון שבו ההפגנות עם משמרות מחאה מול בתיהם של חברי המועצה מסיעתה של כידור. כשבכל הזמן הזה ראש העיר נופשת בחופשה בחו"ל. התושבים נשאו שלטים אתמול עליהם נכתב: "2,128 ש"ח ארנונה. תודה שוש כידור". ביום שישי האחרון המפגינים הגיעו לבתיהם של חברי סיעתה של כידור- עמית אזולאי והגברת פרקש והתעמתו איתם. כשאזולאי מודה שמחירי הארנונה הקיימים הם לא צודקים ובלתי אפשריים.    

אלא שאתמול הגיעו המפגינים אל מול ביתו של מי שנחשב למס. 2 בעירייה וכיד ימינה וסגנה של כידור- שי רומנו.

דן ברונשטיין, מראשי מובילי המחאה של התושבים – יחד עם תושבים אחרים עמד ואמר לשי רומנו: "אנחנו רוצים לשמוע אותך שאתה תפעל נגד הצו הזה, ולא שתבדוק את העניין".

שי רומנו הפתיע ויצא נגד החלטת כידור ואמר: "אני אפעל נגד הצו הזה".

ברונשטיין המשיך: "לנו מפריע שיש בעיה שבאים ומחייבים אותנו בלי לתת לנו את האפשרות להתנגד. תבואו ותפתחו בדו-שיח. אתם ושושי נבחרה על ידי האנשים בשכונה שלנו, בזכותנו אתם בכלל עליתם לשלטון, אז איך אתם בכלל לא סופרים אותנו?".

  חברי מועצה מארגנים חתימות של 7 חברי מועצה בכדי לכנס ישיבת מועצה שלא מן המניין, כל זאת בזמן שכידור ממשיכה לנפוש בחו"ל.

  ביקורת קשה על כידור נמתחה אתמול גם בתכנית הפוליטית של "רדיו אמצע הדרך", כשנאמר: "היא החליטה בלי צו ארנונה לחייב את הדיירים ועכשיו היא אומרת שתדאג להנחה של 50 אחוז. זה מגוחך. הרי הם לא היו צריכים לשלם אפילו שקל, כי קרתה טעות של הקבלנים אז למה משפחות שלמות צריכות לשלם על זה, ועוד משפחות שנאבקות לסיים את החודש?".

  המחאה נגד כידור הולכת ומתעצמת ורבים מהאנשים שתמכו בה בבחירות מצהירים בגלוי: "עשינו טעות כשבטחנו אדם שבינתיים הפר כמה הבטחות שנתן, בלי לספור תושבים".

   

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות