הגיעו למעונות באחת המכללות בשרון, הכו עד אובדן הכרה וחטפו את קרובת משפחתם. הסיבה: חשבו שהיא בחובות

ב־4 בדצמבר התקבל דיווח במשטרת ישראל על חשד לתקיפת סטודנטית על ידי אחרים באחת המכללות באזור השרון. שוטרים שהגיעו למכללה החלו במאמצי איתורה של הסטודנטית מחשש לחייה, עד שאותרה בדירת הוריה. מחקירת האירוע התברר כי משפחתה של המתלוננת הגיעה לחדרה במעונות, על רקע חששם כי היא בחובות. כשנכנסו לחדר במעונות ביקשו ממנה לארוז את חפציה ואחד מהם אמר לה: "הולכים הביתה. את לא תגורי פה יותר, את לא צריכה עבודה ולא צריכה לחיות". המתלוננת חששה לחייה וביקשה ללכת לחדר סמוך, אך קרובת משפחתה חסמה אותה ונעלה את דלת החדר. בהמשך, קרוב אחר שלה תקף אותה: תפס בשיערה והטיח את פניה בדלת החדר. כתוצאה מהתקיפה נחבלה הסטודנטית בפניה ואיבדה את הכרתה. שלושת החשודים ארזו את חפציה וחטפו אותה לרכב, עד שהגיעו לביתם ביישוב באזור השרון. שוטרים שהגיעו לדירה מצאו את המתלוננת שוכבת במיטתה, כשהמיטה מלאה בכתמי דם.

מחקירה מאומצת ורגישה של אירוע זה התלוננה המתלוננת על אירוע נוסף שאירע במהלך נובמבר השנה בביתה, כאשר לקרוב משפחתה הפריע ריח השמן שעה שהמתלוננת בישלה והוא כיבה לה את הגז כשהוא מאיים עליה: "עוד מילה אחת אני שופך את זה (השמן) על הפנים שלך". כשהדליקה את הגז – הכה אותה בצוואר ובראש.

החשודים (29, 53, 55 מאחד היישובים באזור השרון) אותרו ונחקרו בתחנת המשטרה. מעצרם הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בפתח תקוה והיום הוגשו נגדם בבית המשפט המחוזי בלוד כתב אישום בעבירות של קשירת קשר לביצוע פשע וחטיפה. לאחד מהם גם בגין תקיפה חבלנית, תקיפה ואיומים ולאחר גם בגין איומים.

 

 

צילום אילוסטרציה: גטי אימג'ס

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות