יום המורה בחטיבת הביניים קלמן ברמת השרון

יום המורה בחטיבת הביניים "קלמן" ברמת השרון: חופש הביטוי וביטחון המדינה. כיצד מתפקד הלב? האם מדיטציה יכולה לסייע לנו בהגשמת חלומות? מלט"ים או מטבעות וירטואליים? מהי הזהות הטכנולוגית של ישראל וכיצד הוקם מרכז פיתוח של מרצדס בארץ? היכן מיוצר טנק המרכבה ומה סוד קסמו של הנשיא טראמפ? סודוקו ומשחקים מתמטיים, כיצד לאכול נכון, מה היא עזרה ראשונה וכיצד לבצע החייאה? משחקי תפקידים, צילום סטילס ווידאו וכלים מועילים לחשיבה יצירתית. הורמוני האהבה ותרומתם לאיכות החיים שלנו ומהו חוזה משפטי? היכרות עם הבורסה לניירות ערך ופרסום וניהול קמפיין בחירות. האופניים החשמליים - שימוש נכון ובטיחותי.

מה הקשר בין כל אלה? הקשר הוא: 771 תלמידים, 75 אנשי צוות, 53 הורים מתנדבים, 11 אנשי מנהלה, שני סבים, ובית ספר קלמן אחד. יום המורה תשע"ט.

Tags

את יום המורה בחטיבת קלמן ארגנו ויזמו חברי הנהגת הורי חט”ב קלמן בניצוחה של אופירה מורד סגנית מנהלת בית הספר.

תלמידי “קלמן” לקחו פסק זמן לשעה מתוכנית הלימודים השבועית ונחשפו להיצע מגוון של הרצאות ומפגשים חוויתיים ומרתקים עם בני משפחה של תלמידי בית הספר. חדר המורים הצנוע של קלמן לבש חג ערב קודם בעיצוב ההורים, תלמידי מועצת התלמידים קיבלו את פניהם של המורים בשוקולדים וברכות. בסוף היום נהנו המורים מהרצאה מרתקת בנושא גרפולוגיה וחינוך ילדים ומארוחת צהריים מפנקת.

אלעד תלמיד כיתה ח’ סיכם את אחת ההרצאות: “טוב שלפעמים שיש הפסקה בין הלימודים הרגילים לרענן קצת ולתת כוחות להמשך”.

דורית סגנית מנהלת בית הספר הוסיפה: “הרצאה מאלפת ורלוונטית לגיל הזה בנושא אופניים חשמליים, ביקשתי מהאב להרצות לכל הכיתות בחטיבה”.

אורית רוגובסקי, מנהלת בית הספר בירכה באופן אישי את ההורים המתנדבים וציינה כי התגייסות הורי ביה”ס והביעה את הערכתם לעבודה המאומצת של צוותי החינוך בחטיבה ומעידה על הקשר האמיץ בין ההורים והצוות.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close