הוארך מעצרם של חבורת הנערים בני 16 מהשרון שתקפו ושדדו את האישה בת ה-76 בכפר סבא, בחשד שתקפו ושדדו אישה בת 27 בהרצליה מספר ימים לאחר מכן

כזכור, ב- 15.11.18 התקבל במשטרת ישראל דיווח על שוד אישה בת 76 מכפ"ס ברח' אנילביץ בעיר. מבדיקה ראשונית של שוטרים שהגיעו למקום התברר כי 3 חשודים שדדו מהקורבן את תיקה ואחד מהם הפיל אותה בחוזקה על המדרכה.  כתוצאה מהפגיעה נגרמו לקורבן חבלות רבות בפניה ובשאר חלקי גופה והיא נזקקה לקבלת טיפול רפואי בביה"ח. מיד החלו חוקרי המשטרה במאמצים קדחתניים לאיתור המבצעים ובחלוף ימים ספורים זוהו 3 חשודים (בני 16 ו-17 מנתניה), נעצרו והובאו לחקירה בתחנת המשטרה. בחיפוש שבוצע בביתם של שניים מהם, נתפסו גם פרטי לבוש שהתבררו בהמשך כאותם פרטי לבוש שלבשו החשודים בשעת ביצוע השוד. החשודים נחקרו והודו במיוחס להם ושניים מהם אף שחזרו את מעשה השוד. במהלך אותה חקירה מאומצת, הצליחו חוקרי המשטרה לקשור את החשודים לאירוע שוד נוסף, שאירע ביום 20.11.18 אחה"צ בפינת הרח' דוד המלך-מדינת היהודים בהרצליה. מחקירת אירוע השוד הנוסף התברר כי שלושת החשודים בגין השוד בכפ"ס, ביצעו שוד נוסף בהרצליה ובשיטה דומה, ביחד עם 2 חשודים נוספים, בני 16 מנתניה, במהלכו חטפו תיק מבחורה בת 27 מבני ברק. התיק של הקורבן מבני ברק הכיל כסף מזומן, כרטיס אשראי ומסמכים אישיים והחשודים אף ניסו לעשות שימוש בכרטיס האשראי הגנוב בחנות בנתניה, ללא הצלחה.

בדיון שהתקיים ב-21.11.18 בבימ"ש השלום בפ"ת, הוארך מעצרם של החשודים ב-5 ימים נוספים. ביום שישי ה-23.11.18 הוגש ערר מטעמם של 2 מהחשודים אך בימ"ש המחוזי בלוד דחה את הערר ובחר לקבל את עמדת המשטרה ולהותיר את החשודים במעצר.

בדיון שהתקיים אמש בבימ"ש השלום בפ"ת הוגשה הצהרת תובע בעניינם של 4 מהחשודים, בדבר הכוונה להגיש נגדם בימים הקרובים כתב אישום ובקשת מעצר בגין 2 עבירות שוד. החשוד החמישי שוחרר לביתו בתנאים מגבילים ובהם מעצר בית למשך 4 ימים.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות