תל אביב - יפו

מגיעים לתל אביב בשישי? פקקים, עומסים כבדים, כבישים סגורים והרבה שמחה וגאווה, קבלו את המלצות המשטרה

היערכות המשטרה לקראת אירוע מצעד הגאווה, שעתיד להתקיים ברחובות העיר תל אביב ביום שישי ה 8.6.2018 מהשעה 1200 ועד השעה 1900:

מסלול התהלוכה:
יציאה משטח כינוס בשד’ בן ציון- בוגרשוב לכיוון מערב, ימינה לרחוב הירקון (צפון), שמאלה לרחוב פרישמן (למערב), שמאלה לרחוב הרברט סמואל (לדרום), הגעה לגן צארלס קלור – בו יתקיים הפנינג עד לשעת הסיום.

היערכות:
מאות שוטרים, סדרנים, מתנדבי משטרה, לוחמי משמר הגבול, שוטרי יס”מ, בלשים ושוטרי תנועה יהיו פרוסים לאורך מסלול הצעידה, במתחמי הכינוס ובהיקפים, במטרה לאבטח ולשמור על שלום המשתתפים וכן לשמור על הסדר הציבורי כמו גם הכוונת התנועה. שוטרי תנועה ומתנדבים של משטרת ישראל , יעסקו החל משעות הבוקר המוקדמות בהכוונה ובהזרמת התנועה, כולל הפניית ציבור הנהגים אל עבר החניונים השונים ויעשו כל שנדרש על מנת לצמצם למינימום את הפגיעה בחיי השגרה ולאפשר את קיום הצעדה באופן מיטבי.

Tags

מוקד המידע של משטרת ישראל, עומד לרשות הציבור, לצורך קבלת מידע  בנוגע להסדרי תנועה וחסימות צירים:  

*יש לחייג 110, נתב שיחות 8*

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close