חדשות

לחשמלאי מבת ים שצילם ילדות בסתר והפיץ סרטונים פדופילים, יש “תירוץ” למעשים: “כנראה נפגעתי בילדותי”

לפני כיומיים עצרה המשטרה חשמלאי מבת ים, בשנות ה-30 לחייו, בחשד להחזקת תכנים פדופליים שנתפסו בביתו וכן צילומים של קטינות שחלקם צילם בעצמו. אתמול הוארך מעצרו של החשוד בהפצת והחזקת חומר פדופילי לשם סיפוק עצמי.

חוקרי ימ”ר תל אביב מייחסים לחשוד כי במשך תקופה נהג להוריד ולשתף קבצים המכילים חומרי תועבה בהם מופיעים קטינים וגם לצלם קטינות ובגירות במצלמה נסתרת ששם בקסדה. החוקרים החרימו את מחשבו, מכשיר הטלפון הנייד שלו וכן כונן קשיח חיצוני.

החשוד עצמו אמר בבית המשפט: “יש לי בעיה ואני רוצה שישלחו אותי לחוות דעת פסיכיאטרית. נפגעתי בילדותי. אולי זה משם. אני רוצה לטפל בזה”.

לפי המשטרה ברשותו של החשוד כמות אדירה של קבצי פדופיליה. מדובר בעשרות ילדות המופיעות בסרטים. עתה נבדק החשד האם פגע בכמה מהן בצורה פיזית ולא וירטואלית.

החשוד עצמו הסביר בבית המשפט כי: .”יש לי בעיה ואני רוצה שישלחו אותי לחוות דעת פסיכיאטרית. כנראה נפגעתי בילדותי. אולי זה משם”.

עורך דינו טען: “יש לו סטייה מינית שצריכה להיות מטופלת”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close