ניוזים חמיםחדשות

יבנה: פעוטה ננעלה בשגגה ברכב, וחולצה בשלום על ידי מתנדב ידידים • "השכנים עמדו עם ציוד מאולתר, ונדהמו מהמהירות בה הגעתי"

התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות פעוטה כבת שנתיים וחצי שננעלה בשגגה ברכב לעיני אימהּ, ברחוב רחל המשוררת ביבנה

שמעון שטרן, מוקדן ידידים שענה לשיחת החירום, הוציא קריאת חירום למתנדבי האזור. מאור בן ברוך, מתנדב הסניף המקומי, נענה לקריאה והגיע במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותו חילץ מאור את הפעוטה בשלום ובזריזות, וללא גרימת נזק לרכב.

מאור מספר: "בעודי מבשל אוכל לשבת, שמעתי לפתע את הצליל הייעודי של קבוצת החירום. ראיתי שיש אירוע קרוב אליי, ויצאתי במהירות למקום. בפעולה מהירה וללא קושי, חילצתי את הפעוטה בשלום. האמא התרגשה והודתה לי מאוד, והשכנים שהיו במקום, עם ציוד מאולתר לפתיחת הרכב, היו בהלם מהמהירות בה הגעתי והחילוץ ללא גרימת נזק לרכב. התחושה היא נפלאה, ואני שמח שהאירוע הסתיים בשלום".

בארגון ידידים שבים וקוראים להורים לאמץ כלל מפתח – קחו עמכם את מפתח הרכב תמיד • במקרה של נעילת דלת רכב יש ליצור קשר עם מוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית.

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות