ניוזים חמיםחדשות

אלפים ליוו בדרכו האחרונה את סמ"ר רועי וולף, לוחם סיירת גבעתי, תושב ר"ג, שנפל בקרבות בעזה אתמול. "היה קסם של בחור. היה גאה שהתקבל לסיירת גבעתי"

אלפים מתושבי רמת גן ליוו אמש בדרכו האחרונה את סמ"רועי וולף, לוחם סיירת גבעתי שנפל אתמול בקרבות בעזה. בית הספר "בליך" ספד לחניך החמישי של ביה"ס שנופל מאז פרוץ המלחמה

אמש, בשעות הלילה הובא למנוחות סמ״ר רועי וולף ז״ל, לוחם בסיירת גבעתי שנפל בקרבות בעזה. אלפים מתושבי רמת גן וחבריו הגיעו ללוות אותו בדרכו האחרונה.

וולף שהיה עתיד לחגוג את יום הולדתו ה-21 בקרוב, היה תושב רמת גן ולמד בתיכון בליך והיה שנים חלק משבט הצופים בעיר.

הוא נטמן אמש בבית העלמין הצבאי נחלת יצחק בגבעתיים, והלוויתו לוותה במטחי כבוד.

זה הלוחם והתלמיד החמישי במספר בתיכון בליך, שנהרג מאז אותו שבת ארורה.

בבליך ספדו לסמ"ר רועי וולף: "בכאב רב בית הספר 'בליך' מרכין ראש עם קבלת בשורת האיוב על נפילתו של רועי וולף.
רועי, בוגר מחזור נ"ט, מהשכבה של נדב מרטל, למד בכיתת החינוך של מיכל שאלתיאל במגמת חוק ומשפט. היה לוחם בסיירת גבעתי ונהרג בקרב בדרום.
"רועי היה קסם של בחור, נעים הליכות, בעל חיוך שובה לב וגומות חן. רועי היה חבר טוב ובן אוהב. תמיד התנדב לעזור ותרם ממרצו למען הזולת. אהב לנגן בגיטרה ועסק בספורט.
כבר בתקופת התיכון הביע רצון להתגייס ליחידה קרבית מובחרת. הוא היה גאה מאוד על השתייכותו לסיירת גבעתי.
איבדנו בוגר יקר ואהוב".

 

צילום: דובר צה"ל

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות