ניוזים חמיםחדשות

פנייה של האלמנה והמשפחה של אורן בן יפתח ז"ל, לאחר הפרסום שהסיע את המחבלים לאלעד, שרצחו אותו: "תחוסו עלינו בשעה קשה זו"

פנייה מיוחדת של משפחתו ואלמנתו של אורן בן יפתח ז"ל, נהג ההסעות מלוד שהתברר שהסיע לאלעד את שני המחבלים: "כמה רוע יכול להיות כשהאצבע קלה על המקלדת. תנו לנו בבקשה להתאבל בימי השבעה מבלי לעסוק בהתגוננות מפני התקפות מרושעות"

לאחר פרסום הידיעה כי אורן בן יפתח ז"ל, אחד הנרצחים בפיגוע באלעד, הוא זה שהסיע את שני המחבלים לאלעד לאחר שיצרו אתו קשר כנהג הסעות, הגיעו תגובות שונות שככל הנראה פוגעות במשפחה.

בעקבות כך, אמש, סמוך לחצות, אלמנצו נופר בן יפתח ומשפחתו פרסמו פוסט בזו הלשון: "עם ישראל, תחוסו עלינו בשעה הקשה שלנו. מבקשת שתקראו את תגובת המשפחה על ההכפשות כנגד בעלי ותבינו כמה רוע יכול להיות כשהאצבע קלה על המקלדת. תנו לנו בבקשה להתאבל בימי השבעה מבלי לעסוק בהתגוננות מפני התקפות מרושעות".
משפחת בן יפתח מוסרת בתגובה:
"אנו מזועזעים מהשיח ברשתות החברתיות ובתקשורת בניסיון המתועב לקשור את בננו האהוב אורן הי"ד לפיגוע הנפשע שהוא בעצמו קורבן שלו.
אורן עבד כנהג הסעות ישר ותמים שעבד לפרנסתו. כמו שנהג מונית לא בודק מי עולה לו למונית ככה לא נדרש ממנו לבדוק אישורי עבודה או שהייה. וזאת בניגוד לקבלן שמעסיק פועלים.
אורן הסיע רב לשיעור תורה ועל כך אין מחלוקת. על פי הנאמר בתקשורת, ייתכן שבסיום הנסיעה הזו התבקש להסיע פועלים לשיפוץ בית כנסת וכך עשה רק מבלי לדעת כמובן שזו נסיעת המוות שלו.
לפי הידוע לנו אורן נאבק כמו גיבור במרצחים המנוולים שתקפו אותו עם הגיעו לבית הכנסת בגרזן וסכין וטבחו בו כמו בתקופות הכי אפלות בגולה של טבח יהודים.
המשפחה כעת מתמקדת באבל הקשה שהוא מכה נוספת בסדרה של אסונות שפקדו את המשפחה בשנים האחרונות.
כל מחשבותינו הם לסייע לאלמנה ול-6 הילדים להתמודד עם השבר הנורא.
כולנו תקווה שהמחבלים הארורים ייתפסו ויוצאו להורג בדיוק באופן שהם סיימו את חייו של אורן הי"ד".

 

צילום: פייסבוק

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות