ניוזים חמיםחדשות

חשד: איש צבא קבע בן 30 ארגן מסיבות מין לפדופילים בהשתתפות קטינים וילדים שצד ברשת

חשוד בן 30, איש צבא קבע ממרכז הארץ אשר על פי החשד ניהל עמודי אינסטגרם בשם: ORGTEENGAY@, GAYSISRAEL@, DATEISRAELGAY@ באמצעותם, קידם מסיבות מין לפדופילים בהשתתפות קטינים ובגירים באזור המרכז וכן, ערך הכרויות וחיבר בין העוקבים של עמודי האינסטגרם המדוברים

ביחידה 105, המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת בלהב 433, התנהלה בחודשים האחרונים חקירה סמויה, בעקבות מידע מודיעיני ותלונות שהתקבלו במוקד 105 על ידי הורים לקטינים, אודות חשוד בן 30, איש צבא קבע ממרכז הארץ אשר על פי החשד ניהל עמודי אינסטגרם בשם: ORGTEENGAY@, GAYSISRAEL@, DATEISRAELGAY@ באמצעותם, קידם בניהולו לכאורה, מסיבות מין המיועדות לקטינים ובגירים באזור המרכז וכן, ערך הכרויות וחיבר בין העוקבים של עמודי האינסטגרם המדוברים.

מחומרי החקירה שהצטברו עולה כי השיטה בה פעל החשוד לכאורה, הייתה בהפניית הקטינים שיצרו קשר עם העמוד למלא טופס רישום המכיל שאלות חודרניות ואינטימיות, שכללו בין היתר גם בקשה למסירת תמונות ופרטים אישים ולאחר מכן, היה מצרף אותם לקבוצות סגורות בוואטס אפ וטלגרם ומנהל איתם שיח מיני בוטה, שכלל סרטונים פדופילים והצעות להשתתפות במפגשים מיניים. הודעה שפירסם לכאורה החשוד בעמוד האינסטגרם: “ממצב מחר שישי, מארגן מפגש מציצות והפעם לגילאים הנמוכים 14-18 כי יש שם המון ביקוש מי שמעוניין מחר בערב באזור…”.

החקירה מנוהלת על ידי משטרת ישראל ובליווי מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה.

עם המעבר למישור הגלוי, עוכב אתמול (שני) החשוד במקום עבודתו והועבר לחקירה במשרדי היחידה בחשד לניסיון למעשה מגונה והחזקת פרסום תועבה ובו דמות קטין.

הבוקר הובא החשוד לדיון הארכת מעצר בבימ”ש השלום בראשל”צ שהחליט להעתר לבקשת המשטרה ולהאריך את מעצרו עד ל- 17 באוקטובר.

יחידה 105 המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת, משקיעה מאמצים רבים לאיתור כאלה המבקשים לפגוע בילדים ברשת ובמרחב הפיזי, במטרה למנוע עבירות בקטינים ולהעמיד לדין את העבריינים.

במשטרה פונים להורים לגלות מעורבות בהתנהלות ילדיהם ברשת:

▪️אף אחד לא רשאי לבקש מהם תמונות עירום או לחשוף אותם לתכנים פוגעניים או מיניים ולהסתיר זאת מההורים.

▪️הבטחות מפתות מדי ולא מציאותיות- משמשות בדרך כלל כדי לפתות נערות ונערים לפתח קשר, למסור מידע בפרטים אינטימיים.

▪️אין להיכנס לקישורים חשודים, לאתרים לא מוכרים ולקישורים שהגיעו ממקור זר.

במשטרה קוראים לעוד נערים שנפגעו, לגשת ולהתלונן.

 

צילום אילוסטרציה: גטיאימג’ס

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות