ניוזים חמיםחדשות

חבלני המשטרה נקראו לנטרל מצבור של רימונים מקום המדינה, שגילה הבוקר גנן בחצר בית ברחוב כרמיה בת”א. ההערכה: סליק של “ההגנה”

חבלני המשטרה מנטרלים בשעה זו מצבור של רימוני יד מתקופת קום המדינה שאותרו בגינת בית ברחוב כרמיה במרכז תל אביב

 

חבלני המשטרה ושוטרי תחנת לב תל אביב הוזעקו הבוקר אל רחוב כרמייה בתל אביב, עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר איתור אמצעי לחימה שנמצאו על ידי גנן בתוך שיח ברחוב כרמייה בתל אביב.

בתוך כך, שוטרי תחנת לב ת”א הגיעו למקום ומצאו סליק של רימונים וכדורים ישנים ולפיכך חבלני המשטרה החלו לסרוק את המקום, תוך שימוש באמצעים טכנולוגים שונים, וחשפו עד כה מצבור של רימונים וכדורים שאובחנו מתקופת קום המדינה והוסלקו במקום על ידי “ההגנה”.

בשל מצבם הפגום של פריטי האמל”ח, לרבות חלודה ומנגנונים (מנופים) שבורים, לצד המצאות חומר נפץ בתוכם, מבצעים בשעה זו חבלני המשטרה שימוש ברובוט לשם בחינת נפיצותם והסרת סיכון עבור הכוחות בשטח וכלל הציבור, טרם איסופם והעברה אל מעבדת החבלה לנטרולם בהתאם.

 

צילום: דוברות המשטרה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות