ניוזים חמיםחינוך

לפנק, לפנק: נציגי אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של האוניברסיטה הפתוחה מחכים בקמפוסים עם כיבוד ומתנות

ליאור פליק, יו"ר אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של האוניברסיטה הפתוחה: "התגעגענו לפגוש את הסטודנטים פנים מול פנים, לשוחח איתם ולהבין איך עברה עליהם התקופה האחרונה ובכלל."

אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של האוניברסיטה הפתוחה לא חיכתה לרגע ומיד כשהוכרז כי חוזרים לשגרה יצאו  נציגי האגודה על מנת לחלק לסטודנטים של הפתוחה ברחבי הארץ את הפינוק השנתי. כמו בכל שנה גם השנה האגודה חשבה על שי נכון וטוב וכך פנתה לסטודנטים “התחלנו לחזור לשגרה ואנחנו מגיעים בתקופה זו להיפגש אתכם/ן פנים מול פנים ולחלק לכם את הפינוק השנתי שלנו. חפשו אותנו ותבדקו מתי אנחנו מגיעים לחלוקה אצלכם.”

נציגי אגודת הסטודנטים באו"פ מחלקים מתנות בחיפה. צילום אלבום פרטינציגי אגודת הסטודנטים באו"פ מחלקים מתנות בחיפה. צילום אלבום פרטי

ליאור פליק, יו”ר אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של האוניברסיטה הפתוחה: “אני שמח שאנחנו חוזרים אט אט לשגרה ואנחנו מגיעים לכל הקמפוסים כדי לחלק סוף סוף את הפינוק השנתי שלנו, של האגודה, התגעגענו לפגוש את הסטודנטים פנים מול פנים, לשוחח איתם ולהבין איך עברה עליהם התקופה האחרונה ובכלל. התחלנו את החלוקה שלנו בקמפוס נצרת ובחיפה ובתקופה הקרובה אנחנו מתכוונים להגיע לכל הקמפוסים ברחבי הארץ. אני מזמין את כל הסטודנטים להיכנס לפייסבוק, לאינסטגרם ולאתר שלנו על מנת לעקוב אחרי הפרסומים שלנו ולהתעדכן בכל. אנחנו מחכים לסטודנטים בקמפוסים ברחבי הארץ עם מתנות וכיבוד ומחכים לרגע השמח שנפגוש אותם.”

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות