ניוזים חמיםחינוך

חברי אגודת הסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה נפרדים מנושאי תפקידים בכירים בישיבת דירקטוריון מרגשת

ליאור פליק, יו"ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה: "אני רוצה להודות לפאני בן עמי רבינוביץ' ורועי דיין על ההתנדבות והתרומה הרבה לאורך השנתיים החולפות ולאחל להם הצלחה רבה בהמשך"

השבוע נערכה ישיבת דירקטוריון מרגשת באגודת הסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה כשבמקביל לדיונים על המדיניות והפעילויות החשובות לטובת הסטודנטים באוניברסיטה, נפרד הצוות משני חברים חשובים ואהובים שתפקדו נאמנה באגודה במשך תקופה ארוכה, פאני בן עמי רבינוביץ’ הנשיאה היוצאת ורועי דיין סגן יושב ראש האגודה היוצא, כשהפרגונים והאהבה בשמיים. את השניים החליפו חברי הדירקטוריון החדשים דנה קצב, הנשיאה החדשה ויוסי ג’יבלי סגן היו”ר הנכנס.

ליאור פליק, יו”ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה, כתב: ההתנהלות העסקית בתקופת הקורונה היא אתגר גדול. קיימנו ישיבת דירקטוריון של החברה הכלכלית על מנת להתוות מדיניות להמשך הפעילות בתקופה מאתגרת זו. בישיבה זו נפרדנו משני חברים/ות שפעלו רבות בשנתיים האחרונות במסגרת החברה הכלכלית ובאגודה. אני מאחל המון הצלחה לשניים שכבר מזמן כמו משפחה רועי דיין ופאני בן עמי רבינוביץ’ ואין לי ספק שיעשו עוד רבות בהמשך,.ברצוני לברך את חברי הדירקטוריון החדשים דנה קצב ויוסי ג’יבלי ומאחל להם ולנו הצלחה רבה בשנתיים הקרובות. העולם העסקי מאתגר ובמיוחד העולם הסטודנטיאלי ונעשה הכל כדי להמשיך ולהוביל פרויקטים רבים ומשמעותיים. תודה למנכ”לית החברה הגברת לילך חייבי על העבודה הטובה בשנתיים החולפות ועל ניווט הספינה בזמנים אלו. חג שמח ושנה טובה לכולם/ן.

רועי דיין וליאור פליק. נפרדים בישיבה מרגשת. ליאור פליק, צילום עצמירועי דיין וליאור פליק. נפרדים בישיבה מרגשת. ליאור פליק, צילום עצמי

רועי דיין, סגן יו”ר אגודת הסטודנטים היוצא באוניברסיטה הפתוחה: יש לי טיימינג מעולה – הגעתי לסיום תפקידי כסגן יו”ר אגודת הסטודנטיות והסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה וקיבלתי את ציון המבחן האחרון לתואר. כשהתמודדתי לתפקיד הבטחתי עשיית שטח כבירה וכך נעשה: :הסברת האגודה כלפי חוץ. ייעול והגדלת פעילות חלוקת המתנה השנתית. יצירת הווי חברתי על ידי טיולים, ימי סטודנט, מסיבות וכדומה. שדרוג נראות הקמפוסים ומרכזי הלימוד. כחלק מתפקידי שמתי דגש על ליווי וייעוץ לסטודנטים לקראת ועדות משמעת וכן, התנעת החברה הכלכלית של האגודה. ברצוני להודות לשותפיי לעשייה: ליו”ר האגודה ליאור פליק, לנשיאת האגודה היוצאת פאני בן עמי רבינוביץ’, לנשיאת האגודה הנכנסת דנה קצב, לסגן היו”ר הנכנס יוסי ג’יבלי ולמנכ”לית החברה הכלכלית של האגודה לילך חייבי מנחם. אני מאחל שנה טובה והמון הצלחה לכולנו בהמשך הדרך.

פאני בן עמי רבינוביץ’ הנשיאה היוצאת של אגודת הסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה: היו שנתיים משמעותיות וטובות, אימפריה נולדה. עם העיניים נשואות קדימה.

ליאור פליק, יו”ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה, בתגובה: קיימנו ישיבת דירקטוריון בה נפרדנו משני חברים/ות שתרמו רבות בשנתיים האחרונות בקידום עשייה לטובת ציבור הסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה, פאני רבינוביץ’ הנשיאה היוצאת ורועי דיין סגן יושב ראש האגודה היוצא, ששימשו כחברי דירקטוריון בחברת סטודנטופ של האגודה והיו חלק ממתווי המדיניות של החברה שפועלת לטובת רווחת הסטודנטים וקידומם. אני רוצה להודות להם על ההתנדבות והתרומה הרבה לאורך השנתיים החולפות ולאחל להם הצלחה רבה בהמשך.

חברי האגודה של או"פ. נפרדים. אלבום פרטיחברי האגודה של או"פ. נפרדים. אלבום פרטי
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות