סליידר ראשיניוזים חמיםחדשות

תושב לוד נתפס לאחר שגנב רכבים רבים מתושבים בראשל”צ, ר”ג, נס ציונה ויפו. את הרכבים העביר לשטחים. הגיע למקום הגניבה ברכבו והחנה אותו סמוך לרכבים שגנב

תושב לוד נתפס לאחר שגנב 12 כלי רכב מראשל"צ, ר"ג, יפו, נס ציונה והעביר אותם לשטחי הרשות. היה מגיע למקום ברכבו וחוזר מהשאחים במונית

תושב לוד נתפס לאחר שגנב 12 כלי רכב מראשל”צ, ר”ג, יפו, נס ציונה והעביר אותם לשטחי הרשות

חקירה מורכבת של היחידה המרכזית במחוז מרכז , הובילה לפענוח מקרים רבים של גניבות כלי רכב ממרכז הארץ מהערים: ראשל”צ, לוד, יהוד, נס ציונה, יפו, רמת גן. עם סיום החקירה הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום המכיל 12 סעיפים כנגד החשוד בן 39 מלוד.

מהחקירה עלה חשד לפיו, החשוד היה מגיע עם רכבו למקום בו חנה הרכב שאותו הוא רצה לגנוב, הוא היה משאיר את הרכב שלו בסמוך, גונב את הרכב לשטחים ולאחר מכן חוזר עם מונית למקום כדי לקחת את הרכב שלו.

באחד המקרים הנראים בסרטון, הגיע החשוד למוסך ברחוב פנקס בראשון לציון פתח רכב שחנה מחוץ למוסך באמצעות מפתח מותאם ונהג בו אל השטחים שם העבירו לאחר.

כתב האישום מתאר מקרים נוספים שאירעו לאורך כ- 10 חודשים, בהם החשוד פותח את הרכבים בדרך שאינה ידועה, גונב אותם ומעבירם לאחר בשטחי הרשות.

החשוד נעצר בחודש שעבר על ידי בלשי היחידה המרכזית במחוז מרכז, ומעצרו הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בראשון לציון. בנוסף להגשת כתב האישום, ביקשה התביעה המשטרתית להאריך את מעצרו של החשוד עד לתום ההליכים בגין גניבת כלי רכב.

מצ”ב סרטון.

תגיות
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close