חדשות

משרד הפנים הורה לראש עיריית ר”ג להוריד את הגדרות שהציב בין בני ברק. “התנהגותו הנבזית של שאמה תיזכר לדיראון עולם. מנסה לגזור קופון פוליטי על גב תושבים”

כרמל שאמה הכהן מרגיש שהוא ראש ממשלה ולא ראש עיר, וכך הוא החליט באישון לילה להקים גדרות מול בני ברק. התוצאה: משרד הפנים שלח לו הוראה מיידית להסיר אותן וביקורת על ראש העיר, שרק אתמול טען שיש לתת יד "לאחינו בבני ברק". זאת בזמן שהוא עצמו לא אוכף את הוראות משרד הבריאות, ומתיר לתושבים רבים להפר את ההוראות מתחת לבניין העירייה. "הקמת הגדרות היא צעד אלים שמתאים להתנהלות של עבריינים"

משרד הפנים הורה לראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן, להסיר במיידי את הגדרות שהחליט להציב על דעת עצמו במקומות שונים בגבולות שבין רמת גן לבני ברק.

מדובר באותו ראש עיר שכתב פוסט נרגש בעמוד הפייבוק שלו, הקורא לעזור “לאחינו בבני ברק”. וכעבור כמה שעות, הוא על דעת עצמו החליט שיש לו סמכות להקים גדרות בגבולות של רמת גן ובני ברק.

תושבים בשדרות ירושלים המתחברות לשדרות גולומב בבני ברק, נדהמו להתעורר לגדרות כאלו.

אותו כרמל שאמה הכהן, עם זאת, מתעלם מהעובדה שתושבים רבים בעירו מפרים באופן בוטה את הוראות משרד הבריאות. ומתחת לבניין העירייה, במשך כל שעות היום, יש תנועה ערה של תושבים וילדים שמטיילים על אופניים, קורקינטים וברגל להנאתם. אם לא די, אותו כרמל שאמה הכהן העלים סרטונים בו הוא תועד לצד תושבים ברמת גן המתקהלים סביב הופעות רחוב שהוא יזם בעצמו והיה נוכח בהם.

כאמור, מנכ”ל משרד הפנים הוציא הוראה הבוקר, לראש עיריית רמת גן, להסיר במיידי את הגדרות. עובדי התברואה של עיריית בני ברק הסירו את הגדרות, כשראש עיריית בני ברק מגנה את מעשיו המפלגים של כרמל שאמה הכהן. ראש עיריית בני ברק הרב אברהם רובינשטיין החליט לא לשתוק יותר לדבריו ומעשיו המסיתים של כרמל שאמה הכהן ותקף: “משבר הקורונה יחלוף, אבל התנהלותו הבלתי אנושית של ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה תיזכר לדיראון עולם. האיש שניסה לגזור קופון פוליטי על המצוקה של תושבי בני ברק כשהוטלו עליהם הגבלות תנועה, מקים גדרות מסביב לגטו שהוא דרש להקים.

“עיריית בני ברק מוחה בתוקף על מעשה נבזי ומכוער של ‘שכנות טובה’ מצד עיריית רמת גן שבחרה בצעד מחליא ללא כל סמכות, כפי שקבע גם שר הפנים אריה דרעי. תושבי בני ברק שומרי חוק ומתנהלים בהתאם להנחיות, הקמת הגדרות היא צעד אלים שמתאים להתנהלות של עבריינים, ומזכיר תקופות אפלות בעבר היהודי. לא נאפשר גדרות, לא נסכים לתיוג גזעני ולהכתמת אוכלוסייה שלמה”.

ואיך מסביר כרמל שאמה הכהן את מעשיו? קבלו: “אתמול משטרת ישראל הודיעה לעירית רמת גן שבעקבות מצוקת כח אדם וריבוי משימות היא נאלצת לעזוב כמה נקודות חסימה מתוך ה-70. מיד החלו הנקודות הלא מאובטחות לשמש למעבר למפירי ההסגר הקריטי לבריאות הציבור. חסימות רכות על ידי מחסומים ניידים ושילוט הופרו ונרמסו בגסות. אתמול הוחלט בישיבת הערכת המצב שלנו ובהמלצת אגף הביטחון, שכל עוד משטרת ישראל לא תחזור לחסום את הנקודות וכל עוד מעבר בין הערים אסור זמנית על פי חוק, שראוי ונכון לסגור ולתחום כל פרצה עד תום ההסגר.
“מצער שעסקנים שהביאו אסון על העיר בני ברק ותושביה בכך שהמשיכו שהנחו את הציבור להמשיך את החיים כרגיל בזמן שכל המדינה עצרה אותם והוסיפו חטא על פשע שהתנגדו להסגר משיקולים אישיים מנסים בכל דרך ללבות אש בכדי להסית את האש מהם”.
בזמן שכרמל שאמה הכהן יוצא נגד בני ברק, עיריית תל אביב הודיעה כי תאיר את בניין העירייה הערב בסמלה של העיר בני-ברק מתוך סולידריות בתושביה ובעיר השכנה.

Tags
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close