חינוך

סערה ברשת: מנהלת תיכון ברחובות התחפשה לשוטרת והצטלמה כשהיא מכוונת “אקדח” לראש תלמיד שהתחפש לביבי נתניהו

מנהלת בית הספר התיכון ברחובות ע”ש רון ארד, קרן שחל, נחשבת למנהלת ואשת חינוך אהובה ומאוד מוערכת על ידי תלמידיה וחבריה למקצוע. אלא שתמונה אחת של פורים שהיא פרסמה בפייסבוק גרמה היום לסערה בכל הרשת.

המנהלת קרן שחל התחפשה לשוטרת, עד כאן אין משהו חריג. אלא שהיא בחרה להצטלם ליד קבוצת תלמידים שהתחפשו לאסירים בסרבלים כתומים, כשהיא עושה תנועת אקדח בידה ומכוונת אותו לעבר אחד מהם- תלמיד שעטה על פניו מסיכה עם פרצופו של ראש הממשלה, ביבי נתניהו.

עם פרסום התמונה ברשת, החלה לקום סערה גדולה – כשחלק טוענים להסתה מצד המנהלת ואילו רבים מתלמידי בית הספר יצאו להגנת המנהלת בצורה נחרצת. יש לציין כי המנהלת הסירה כעבור זמן קצר את התמונה מרשת הפייסבוק ומחקה אותה.

כאמור, דווקא רבים יצאו להגנת המנהלת ובהם תלמידים רבים בבית הספר, כמו שילי שכתבה: “איזה פוסט מגוחך עם אפס מחשבה מאחוריו. קרן בין המורות הכי טובות שנתקלתי בהן ויש לי מזל שיצא לי ללמוד איתה וגם למורים מותר למצוא את ההומור במצבים כאלו ובמיוחד בפורים נו בחייאת. נראה לי צריך להתמקד קצת יותר בראש הממשלה שלנו שנותן סיבה לילד בתיכון להתחפש אליו במדי אסיר”.

ועידו שהמשיך: “זו אישה מ-ד-ה-י-מ-ה ואשת חינוך עוד יותר מדהימה שמשרתת את ילדי ונוער רחובות ואת מערכת החינוך כבר עשרות שנים באהבה עצומה. פשוט הזוי לקחת תמונה אחת, להוציא אותה מהקשרה ולנסות לעשות שיימינג לאדם שאין לך מושג מי הוא, מה ההקשר של התמונה, ופשוט לפרסם ככה”.

לעומת זאת רבים מתחו ביקורת קשה על המנהלת ודורשים את פיטוריה. כמו אושר שמסביר: “אין קשר בין איזה מחנכת טובה היא לבין התמונה הזאת שזה בושה בשביל מחנכת בישראל וזה שווה פיטורים”.

ואילו אבשלום מגלה כי אותה מנהלת היא בעלת דעה פוליטית מובהקת: “כשנכנסים לפייסבוק של אותה מחנכת דגולה בשם “קרן” ורואים שהיא עשתה לייקים לעמודי אנטי ישראל כמו בצלם, שלום עכשיו וזהבה גלאון מבינים שהיא לא כזאת תמימה וחמודה כמו שאתה מנסה לצייר אותה”.

בעיריית רחובות אמרו היום כי המנהלת תזומן לבירור וייתכן כי תנזף בהתאם.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close