חדשות

תושבים כועסים על חולת הקורונה בר”ג ומשפחתה: “אנשים משתלחים בנו למה היא לא נכנסה לבידוד כששבה מאיטליה והסתובבה בעיר”

משפחתה של חולת הקורונה בת ה-71 שרק אתמול פורסם אודותיה מתלוננת כי תושבים שונים משתלחים בהם ובאימם, לאחר שעיריית ר”ג פרסמה את מקום מגוריה של האישה ובאים בטענות איך האם ששבה מאיטליה לא נכנסה לבידוד והסתובבה מספר ימים ברחבי העיר. הבת פנתה לראש העיר כרמל שאמה הכהן וביקשה שיסיר כל זיהוי למקום מגורי האם. כמו כן הסבירה הבת, כי האם שבה לארץ ברביעי לפנות בוקר ויצאה מביתה בחמישי למכון כושר במרום נווה ולסופרמרקט בעיר. לטענת הבת- מהרגע שהאם שמעה על ההוראות להיכנס לבידוד, נכנסה לבידוד. בימים האחרונים חשה ברע ואושפזה.

המשפחה טוענת: “האם לא ידעה על ההוראה להיכנס לבידוד למי ששב מאיטליה”.

כאמור-אתמול אחר הצהריים הודיע משרד הבריאות על כך שהתגלו בישראל עוד שני אנשים שנדבקו בנגיף הקורונה- האחת תושבת רמת גן בת 71 והשני תושב אשדוד. שניהם חזרו מאיטליה בתאריכים 25.2 ו-26.2.

אלא שבמהלך הערב פרסם משרד הבריאות את המקומות בהם שהתה תושבת רמת גן ברחבי העיר רמת גן, לפני שהתגלה כי היא חולה בקורונה ולפני שנכנסה לבידוד. הרשימה הזאת והעובדה שהחולה הסתובבה בעיר ולא נכנסה במיידי לבידוד עם שובה מאיטליה, כפי שהנחה משרד הבריאות, עוררה את זעמם של תושבים רבים.

לפי משרד הבריאות, אותה חולה מרמת גן בת 71, שבה מאיטליה בתאריך ה- 25.2 מוורונה, איטליה בטיסת ישראייר 6H356 שיצאה בשעה 20:00 זמן איטליה ונחתה בישראל בחצות ב-26.2.

נוסעי הטיסה והמשתתפים בטיול המאורגן מתבקשים להכנס לבידוד ביתי לפי הוראות משרד הבריאות.

להלן המקומות בהן החולה מרמת גן שהתה: יום חמישי, 27.2, ביקרה במכון גו-אקטיב מרום נווה ברמת גן בין השעות 10:20 עד בשעה 13:00. במהלך שהותה במכון השתתפה בשיעור פלדנקרייז שהחל בשעה 10:20 ובשיעור התעמלות שהתקיים בין 12:00-12:45.
2. שהייה בחנות פרשמרקט במתחם בו נמצא המכון בין השעות 13:10-13:45.

כאמור-כל מי שהיה במקומות הנ״ל בתאריכים ובשעות הנקובים, במשך 15 דקות, להכנס באופן מיידי לבידוד בית למשך 14 יום ולדווח על כך באתר משרד הבריאות.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות