חדשות

הורים בביה”ס “נבון” בחולון כועסים: “הנהלת בית הספר הסתירה מאיתנו שמורה באה במגע עם חולה קורונה והמשיכה לבוא לבית הספר”

הורים לתלמידים בבית ספר "נבון" כועסים: הנהלת בית הספר לא שיתפה אותנו ברגע שהתגלה שאחת המורות שהתה במקום בו היה חולה קורונה". בעירייה ובבית הספר טוענים כי המורה נהגה פי הנחיות משרד הבריאות שהשתנו בימים האחרונים ובשל כך המשיכה לבוא לבית הספר לפני שנכנסה לבידוד

מורה מבית הספר “נבון” בחולון נכנסה לבידוד מאתמול, לאחר שהתברר, כי שהתה בחנות “הפיראט האדום” באור יהודה, שם בעלי החנות נדבק בנגיף הקורונה וכבר דווח כי חיילת שעבדה בחנות נדבקה אף היא בנגיף.

ההורים בבית הספר “נבון” בחולון טוענים כי המורה והנהלת בית הספר הסתירו את המידע מהם וכי המורה המשיכה להגיע לבית הספר ולבוא במגע עם המורים והתלמידים גם ביום שישי ואף ביום ראשון האחרון.

בבית הספר ובעיריית חיפה הסבירו כי הנחיות משרד הבריאות לגבי מי ששהה בחנות באור יהודה, נגעו עד לפני כמה ימים למי ששהה ביום שלישי שעבר. אלא שמשרד הבריאו הרחיב את ההוראה להיכנס לבידוד לגבי מי ששהה שם גם ביום רביעי- היום בו המורה שהתה בחנות ולכן היא נכנסה רק אתמול, יום שני לבידוד.

אמא לתלמיד בבית הספר אמרה: “הנהלת בית הספר לא שיתפה אותנו במידע והורתה לתלמידים להמשיך לבוא כרגיל לבית הספר. אבל הבן שלי היה באותה כיתה עם המורה הזאת כמו ילדים אחרים, ואת התלמידים האלו לא שולחים לבידוד וזה לא ברור למה”.

עיריית חולון נמסר בתגובה: “המורה פעלה על פי הנחיות משרד הבריאות, שכן ביקרה בחנות ביום רביעי בשבוע שעבר, ואילו הנחיית המשרד להיכנס לבידוד בית התייחסה בתחילה רק למבקרים בחנות עד יום שלישי. אתמול נודע למורה כי ההנחיה הורחבה גם למבקרים בחנות ביום רביעי ועל כן היא נכנסה לבידוד ביתי באופן מיידי. יצוין, כי המורה שהתה בבית הספר בימים שישי וראשון ומינהל החינוך בעיריית חולון מצוי בקשר שוטף עם משרד הבריאות, שלא הנחה, נכון לשעה זו, כל הנחיה להיערכות מיוחדת בבית הספר”.

Tags
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close