חדשות

נעצר גבר ששדד מקשישים ברחבי בת-ים ויפו ניידים ותיקים ונמלט מהמקום באופנוע

המשטרה עצרה חשוד ששודד קשישים על אופנוע ביפו ובבת ים ונמלט מהמקום. הבוקר תגיש המשטרה לבית המשפט הצהרת תובע באמצעות פרקליטות מחוז תל אביב.

בתאריך ה-14.2.20 נשדדה קשישה לאור יום על ידי רוכב אופנוע שהגיח מאחוריה ברחוב נחל הבשור ביפו, חטף ממנה את התיק שאחזה בידה תוך שהיא מועדת נופלת ונחבלת בפניה ובגופה, החשוד נמלט מהמקום.

הקשישה התקשרה למוקד 100 של משטרת ישראל, אז פתחו מייד חוקרי המשטרה בפעולות מהירות והצליחו להתחקות תוך שעות ספורות בלבד אחר החשוד בביצוע המעשה שנמלט מהמקום.

במהלך מעצרו של החשוד נתפסו מספר פלאפונים נוספים החשודים שנשדדו באותה השיטה כמה ימים קודם לכן באזור בת-ים ואכן חקירת המשטרה העלתה כי בזמן תפיסתו ומעצרו של החשוד החזיק ברשותו פלאפון שנשדד מקשיש אחר בעיר בת-ים כמה ימים קודם לכן.

כאמור, החשוד נעצר לחקירה בסיומה נכלא ומעצרו הוארך מעת לעת בבית המשפט.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות