חדשות

מקומם: אור סיהאצ’י שחצתה באדום והרגה את ליאל בבלר ז”ל בצומת הסינמה סיטי בראשל”צ נידונה לשנת מאסר אחת בלבד

גזר דין מקומם הבוקר: הנהגת, אור סיהאצ'י שנהגה באדום ודרסה למוות את ליאל בבלר בת ה-16 בלבד מראשון לציון, בצומת הסינמה סיטי בעיר- תרצה רק שנת מאסר אחת

רבות דובר בעבר על כך שהענישה במקרים של נהגים שגורמים לתאונות קטלניות ומביאים למותם של הולכי רגל ונהגים אחרים – זו ענישה מקלה ולא מרתיעה. דוגמא לכך התקבלה היום בבוקר, כשלאחר שהוחלט בהסדר טיעון להגיש כתב אישום בשל הריגה בלבד נגד אור סיהאצ’י שדרסה למוות את ליאל בבלר ז”ל בת ה-16, שעמדה בצומת הסינמה סיטי בראשון לציוון עם חברותיה.

סיהאצ’י שנהגה ברכבה מסוג פולקסווגן, הגיעה לצומת והמשיכה בנסיעה באדום, אז היא התנגשה ברכב שברולט שחצה את הצומת. מעוצמת הפגיעה רכבה של סיהאצ’י סטה ועלה על אי התנועה שם עמדו ליאל בבלר ז”ל וחברותיה.

בבלר נפגעה אנושות מפציעה בראשה וכעבור כמה ימים נפטרה מפצעיה. גם לחברותיה נגרמו פציעות קשות

סיהאצ’י שגרמה למותה של הנערה בת ה-16 כאמור תרצה רק 12 חודשי מאסר בפועל, כך נפסק הבוקר בבית המשפט המחוזי מרכז. בנוסף- רישיונה ישלל למשך 12 שנים וכן חצי שנה מאסר על תנאי.

מדובר בגזר דין מקל במיוחד לאור העובדה שסיהאצ’י נהגה באור אדום וגרמה למותה של נערה צעירה.

Tags
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close