חינוך

ממשיכים המפגעים בגני הילדים בחולון: אתמול חלק מהתקרה ב”גן אגס” נפלה בשל דליפת מים מתמשכת. ההורים: “עד שלא יקרה אסון, העירייה לא תטפל כמו שצריך”

אחרי שרק לפני שבועיים גן הילדים “חבצלת” פונה לאחר שההורים והגננות התלוננו על מפגעים בהם מים דולפים מהגג וחוטי חשמל חשופים, עם מים שדולפים עליהם, ורטיבות בכל הקירות – התווסף שוב גן אחר- “גן גילון”. מדובר בגן ילדים שיש בו מפגעים כבר שלוש שנים – עם מים שדולפים על רצפת הגן ושוב על חוטי חשמל ונקודות חשמל חשופות.

כבר לפני שנה הורי “גן גילון” בקריית שרת התריעו, העירייה הבטיחה לטפל ושוב חזר החורף ושוב המפגעים המסכנים את יושבי הגן.

אתמול- שוב גן ילדים עירוני, הפעם- “גן אגס”. גם בגן הזה התקרה דולפת ומצטברים מים כבר חודשים, באותו גן יש כל הזמן ניתוקי חשמל עקב נזילות מי גשמים- התוצאה אתמול הייתה שחלק מתקרת הגן נפלה – ובמזל לא נפלה על ראשו של ילד במקום. רק לאחר הדיווח על המקרה, העירייה הודיעה כי היום תשלח לטפל בבעיית הדליפה ובתיקון המבנה. בינתיים, היום הילדים הועברו ללמוד בכיתה בבית ספר “גולדטק”.

נמשיך לעדכן…

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  Back to top button
  נגישות