בן 35 התחזה לרופא עור במשך שנים וטיפל במטופלים מכל אזור ת”א, ר”ג ובני ברק. הזריק למטופלים חומרים שונים וביצע הליכים מסוכנים

המשטרה עצרה אתמול  חשוד בן 35 תושב תל אביב, בגין התחזות כרופא, קבלת דבר במרמה, התחזות כבעל תעודה. התחזה לרופא במשך שנים וטיפל במטופלים בכל אזור תל אביב, רמת גן ובני ברק. היה מזריק למטופליו חומרים ששימוש לא נכון בהם גורם לנזק

פעילות משותפת של משטרת ישראל ומשרד הבריאות אגף האכיפה והפיקוח הביאה למעצר של חשוד שהתחזה לרופא וטיפל במשך שנים במטופלים.
משטרת ישראל בשיתוף אגף האכיפה והפיקוח במשרד הבריאות פתחו בחקירה שעניינה חשוד המתחזה להיות רופא דרמטולוג ואשר על פי החשד במהלך השנים האחרונות ביצע במטופליו פעולות רפואיות שמותרות רק על ידי רופא מוסמך.
על פי החשד נהג המתחזה לשכור חדר בקליניקות שם קיבל את המטופלים וכחלק מהטיפול נהג להזריק להם חומרים שונים תוך הבטחה להעניק טיפול קוסמטי מסוגים שונים.
החשוד נעצר לפני כחודש בעקבות תלונה שהתקבלה ממטופל שחשד כי מדובר במתחזה.
המשטרה פתחה בחקירה סמויה שהובילה אל מספר מטופלים נוספים ואלו סיפרו על נזקים שנגרמו להם כתוצאה מהטיפולים של הרופא המתחזה. אתמול נעצר החשוד וברשותו נתפסו מזרקים, מחטים וחומרים רפואיים המותרים בהחזקה ושימוש רק על ידי רופא מוסמך.
החשוד יליד 1985 תושב ת”א הועבר לחקירה בתחנת המשטרה והבוקר יובא לבית המשפט לדיון בהארכת מעצרו.
החשד הוא כי במהלך השנים, המתחזה קיבל מטופלים במרפאות באזור רמת החייל בתל אביב וגם באזור רמת גן ובני ברק וביצע פעולות רפואיות במטופלים נוספים. המשטרה מזמינה את כל מי שטופל וכן כל מי שנפגע מהמתחזה, להגיע אל תחנת המשטרה ולהגיש תלונה.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close