מזעזע: הרצח בבת-ים. לפני שרצח את אחיו בסלון ביתם, ערך מיכאל ניקולקין חיפוש באינטרנט בערך: “איך לרצוח את אחיך”

כתב אישום נגד מיכאל ניקולקין שתכנן בקפידה את רצח אחיו, יבגני בביתם בבת-ים. הוא אף ערך חיפוש באינטרנט תחת הערך: "איך לרצוח אח?" ושכר לעצמו חדר במלונית אליו נמלט אחרי שנעץ סכין בחזהו של אחיו בזמן שישן בסלון ביתם

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה הבוקר לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד מיכאל ניקולקין מבת- ים, בגין רצח בנסיבות מחמירות של אחיו יבגני קליינמן ז”ל.
על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו”ד פנינה לוי, המנוח הינו אחיו למחצה של הנאשם. האחים התגוררו יחד בבית בבת ים, והם אירחו בדירתם תיירות תמורת דמי שכירות. בין הנאשם לאחיו המנוח שררה מערכת יחסים מעורערת והם הרבו לריב ביניהם, ובמהלך המריבות עזב הנאשם את ביתם מספר פעמים. על רקע האמור גמלה בליבו של המשיב ההחלטה להמית את אחיו המנוח.
קרוב לחצות של יום 16.12.19 נותרו הנאשם והמנוח ערים מספר שעות לאחר מכן, בסופן פרש המנוח לישון במיטתו בסלון הדירה. בשעה 5:53 חיפש הנאשם במכשיר הטלפון שלו דרכים אפשריות להביא למותו של אחיו. הנאשם הקליד מילות חיפוש “איך להרוג אח (לא בהומור)”. נכנס לפורומים המדריכים את המשתמשים כיצד לבצע המתה בדרכים שונות, לרבות באמצעות “עריפת ראש בעת שנתו של הנרצח”.
בסמוך לאחר מכן, ולאחר שהתגבשה החלטתו של המשיב להמית את המנוח, נטל הנאשם סכין בעלת להב באורך 30 ס”מ מהמגירה במטבח. הנאשם ניגש למיטתו של המנוח שישן אותה העת, הניף ונעץ את הסכין את הסכין בחוזקה בחזהו של המנוח, דקירה יחידה . המנוח התרומם בבהלה, נשנק מכאב, צעק “אמבולנס” והתמוטט. הנאשם, שהותיר את הסכין נעוצה בחזהו של המנוח, נכנס לחדר השינה של התיירות, העיר אותן משנתן ואמר להן “זהו הרגתי את אחי.. אבל תכננתי הכל”. התיירות, שנבהלו מדבריו של הנאשם מהדירה, נמלטו מהדירה. מספר דקות לאחר שעזבו התיירות את הדירה עזב הנאשם גם הוא את הדירה כשהוא מותיר את המנוח מתבוסס בדמו על רצפת הסלון. הנאשם נמלט לחדרו במלונית בבת ים ששכר מבעוד מועד. כתוצאה ממעשי הנאשם ומהדקירה הקטלנית נקבע מותו של המנוח בדירה.
הנאשם לא דיווח הנאשם על דבר הרצח למשטרה או לכוחות ההצלה ורק בשעה 12:52 ולאחר כשש שעות בהם שהה במלונית בבת ים ביקש להסגיר עצמו למשטרה.

התיק נחקר על ידי צוות חקירה מיוחד של מרחב איילון שבמשטרת מחוז תל אביב.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close