מלוחם מצטיין הנשיא לאנס אכזרי ותוקף מינית סדרתי לאור יום ברחובות בת-ים. תכירו את פנטה טרפה

פנטה טרפה היה לוחם בחטיבת צנחנים שלפני שלוש שנים זכה במצטיין הנשיא וזכה לכבוד מלכים בעירו בת-ים. בחצי השנה האחרונה טרפה הפך לאימתן של הנשים בבת-ים, תוך שהוא מתהלך ברחובות בת-ים ההומים ובחוף הסלע ואונס ותוקף נשים באכזריות

פנטה טרפה בן ה-24 קיבל רק לפני שלוש שנים את אות מצטיין הנשיא ביום העצמאות כלוחם בחטיבת הצנחנים. טרפה זכה לכבוד גדול עקב האות, כשראש עיריית בת-ים בזמנו, יוסי בכר, אירח אותו בלשכתו ואף מרכז הצעירים בעיר פרסם פוסטר עם פניו של טרפה. אלא שמסתבר שטרפה שגם השתתף בתוכנית “אחריי” כמדריך היה הכל חוץ ממודל לחיקוי – במקביל הוא התנהל כעבריין מין סדרתי שאנס ותקף נשים בכמה הזדמנויות, אף ברחובות הומים בעיר בת-ים.

אתמול הוגש כתב אישום חמור נגד פנטה טרפה, בגין אינוס, מעשה מגונה בנסיבות מחמירות ותקיפה הגורמת חבלה ממשית.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו”ד טליה קלמרו, הנאשם תקף בשלוש הזדמנויות שונות נשים שהלכו בגפן באישון לילה בטבורה של העיר בת ים. על פי האישום הראשון, ביום 3 ביולי 2019 בשעה ארבע לפנות בוקר צעדה א.א. לאורך חוף הסלע בעיר בת-ים, הנאשם פנה אליה וזו אמרה לו שאינה מבינה את דבריו וסימנה לו בתנועת יד שיניח לה.

אלא שטרפה לא היה מוכן להרפות ויתרה מכך: הוא הפיל אותה על הקרקע, חסם את פיה בידו ואמר לה באנגלית שברצונו לקיים איתה מגע מיני והורה לה להירגע. בעוד היא שרועה על הקרקע, ניסתה המתלוננת להשתחרר מאחיזתו של הנאשם והיא החלה להכות אותו בפניו ובעינו, נשכה, שרטה אותו וזעקה לעזרה. אלא שטרפה לא ויתר והמשיך וביצע בה מעשה מגונה ואינוס שלא בהסכמתה. המתלוננת זעקה לעזרה בעת שחלף במקום עובר אורח והנאשם ניסה להרחיק אותו וצעק לעברו שהיא הבחורה שלו וכך הרחיק את עובר האורח. בהמשך, הרפה הטרפה מהמתלוננת והיא ברחה מהמקום והזעיקה עזרה בבית עסק סמוך.

על פי האישום השני, ביום 21 בנובמבר 2019 בשעה 01:40 או בסמוך לכך, ברחוב יוספטל בבת ים, חבט הנאשם בישבנה של ב.ב., שצעדה ברחוב והמשיך בריצתו. לאחר דקות אחדות, הבחינה המתלוננת בנאשם בהמשך הרחוב והתקרבה אליו, במטרה להתעמת איתו. בתגובה טרפה דחף אותה, הפיל אותה על הקרקע, בעט בראשה ועק לעברה “לכי הביתה!”.
בכך לא תמו מעלליו של טרפה – על פי האישום השלישי ביום 30.11.19 בשעה 03:00 לפנות בוקר או בסמוך לכך, ברחוב רוטשילד בבת ים, תקף הנאשם את ג.ג. בכך שדחף אותה, בעט בה וגרר אותה במורד גרם מדרגות. המותקפת שבה וזעקה לעזרה. טרפה שוב לא הרפה ותפס את צווארה במטרה להשתיקה, הפיל במורד גרם המדרגות, בעט בראשה ואחז בצווארה בחוזקה. באותו זמן עבר במקום עובר אורח, כשהמותקפת הבחינה בו היא קראה לו לעזרה: “הצילו, יש לו סכין”. עובר האורח קרא אל עבר הנאשם ובתגובה, הרפה הנאשם מהמתלוננת ונמלט מהמקום.

בכתב האישום נכתב על פנטה טרפה: “מעשיו של המשיב בוצעו בכוח ובאלימות מינית ופיזית חסרת רסן, כלפי נשים אקראיות, אשר הלכו לתומן ולבדן ברחובותיה של עיר. כלל המעשים מעידים על דפוס פעולה חוזר, במסגרתו מאתר המשיב את קורבנותיו, עוקב אחריהן ונוקט כלפיהן אלימות מינית ופיזית, תוך שאינו שועה לתחנוניהן”.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close