חדשות

בליץ של המשטרה על אתרי בנייה בגבעתיים ומעצר שוהים בלתי חוקיים באתר ברחוב כצנלסון

המשטרה ערכה בליץ פתע באתרי בנייה בגבעתיים במהלך ימי החג, במהלכו נעצרו ואותרו שני שוהים בלתי חוקיים מחברון באתר בנייה ברחוב כצנלסון. גם המעסיק שלהם נעצר

משטרת ישראל ממשיכה בפעילותה כנגד כניסתם של שוהים בלתי חוקיים לתחומי מדינת ישראל וכנגד אלו המסייעים בידם. אתמול פעלו שוטרי משטרת ישראל להגברת תחושת ביטחון הציבור ובמסגרת זאת במשימת איתור שוהים בלתי חוקיים ואלו המסייעים להם.
במהלך הפעילות בעיר גבעתיים וסמוך לה, אותרו שני שוהים  בלתי חוקים תושבי חברון באתר בנייה ברחוב כצנלסון.
החשודים הועברו לחקירה בתחנת המשטרה, יחד עם נהג הרכב והמעסיק  בני 22, 23 תושבי מזרח ירושלים.
Tags

בסיום חקירתם השוהים הבלתי חוקיים נכלאו ובית משפט שלום בת”א האריך את מעצרם עד מחר, יום חמישי. המעסיק והנהג שוחררו בתחנה בתנאים מגבילים.
במשטרה מסרו: “משטרת ישראל תמשיך במאבקה בכל גורם המסייע להגעה ולשהות של שוהים בלתי חוקיים בשטח מדינת ישראל בדגש על מסיעים, מלינים ומעסיקים. המשטרה תבצע שימוש בכל האמצעים העומדים לרשותה על מנת למצות את הדין עם העבריינים”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close