חדשות

ארבעה שב”חים נעצרו לאחר שביצעו פריצות לבתים וגניבת רכבים וקטנועים ברחבי יפו ותל אביב

שוהים בלתי חוקיים בישראל, לא פעם מעורבים בעבירות פליליות וביטחוניות בתוך שטחי ישראל. משטרת ישראל תמשיך במאבקה הנחוש באמצעות אכיפה יזומה נגד עבירות אלו אשר מביאה לצמצום התופעה ולשמירה והגנה על ביטחון אזרחי ישראל.
בתוך כך, עצרו במהלך החג שוטרי משטרת ישראל בכפר דיר א באלט, במסגרת אכיפה נגד עבירות אלו חשוד שוהה בלתי חוקי בגין חשד לפריצה וגניבת מספר קטנועים בתל אביב וכן בחשד לגניבה ממעסיקו, כאמור החשוד אותר בכפרו בשטחים ונעצר.
במקרה נוסף של התליית הליכים נגד חשוד תושב השטחים בני נעים, בגין חשד לפריצה וגניבת רכב ונסיון בריחה משוטרים לפני כשנה, החשוד כאמור אותר על ידי המשטרה בערב החג ונעצר.

חשוד שלישי, נעצר אף הוא ביפו בערב החג לאחר שניסה להתחזות בפני השוטרים לאדם ישראלי אחר אך עד מהרה אימתו השוטרים את פרטיו בשטח אז הוברר כי הינו תושב השטחים ומעצרו הוארך עד היום 2.10.19
חשוד רביעי, אותר ונעצר על ידי המשטרה רגע לפני עזיבתו את שטח ישראל דרך המחסום בחברון, החשוד בשנות ה-30 תושב בני נעים נעצר בחשד לפריצה לדירה וגניבה מדירה ברחוב אייזיק חריף ביפו.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות