חינוך

מקרה חמור בצהרון בחולון אתמול: האב בא לאסוף את בתו בת השלוש מהצהרון בנאות רחל וגילה אותה מסתובבת לבד בצומת רחובות סואן

המקרה שנרשם אתמול בשעות הצהריים ב"גן עדי" בנאות רחל בחולון, נגמר בנס. פעוטה בת 3 הסתובבה לבד בצומת רחובות סואן, מבלי שהסייעת והמפעילה בצהרון יבחינו בהעדרה. האב שבא לאסוף אותה נדהם לראות את בתו ברחוב. מה הוחלט לעושת לסייעת ולמפעילה?

אב לפעוטה בת 3 הגיע אתמול אחר הצהריים לאסוף את בתו מהצהרון ב”גן עדי” שבנאות רחל בחולון. אלא שהאב לתדהמתו גילה את בתו הקטנה מסתובבת לבדה, ללא כל השגחה, ךיד צומת סואנת ברחובות זלמן ארן- גולומב. האב לקח את הילדה, מיהר לצהרון וגילה שהסייעת והמפעילה בצהרון כלל לא הרגישו בחסרונה של בתו.

האב סיפר כי הילדה נמצאה במרחק של לפחות 250 מטר מהגן בו פעל הצהרון.

המקרה החמור הובא לידיעת רשת “קהילה ופנאי” של עיריית חולון האחראית על הצהרונים.

 

Tags

הסייעת והמפעילה זומנו במיידי לשימוע והתבקשו להפסיק את פעילותן בגן.

תגובת רשת קהילה ופנאי: “לצערנו, המפעילה לא פעלה לפי נהלי הרשת למרות הדרכות חוזרות ונשנות שלהם. הרשת רואה מקרה זה בחומרה ולא תקל ראש בנושא. המפעילה והסייעת הושעו מיידית וזומנו לשימוע לפני פיטורין”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close