חינוך

סערה בעקבות החלטת העליון לשחרר לביתה את כרמל מעודה הגננת המתעללת מראש העין. “בית המשפט הגדיר שהיא סדיסטית, אז למה היא משוחררת הביתה?”

בית המשפט העליון קיבל לפני זמן קצר את ערעורה של הגננת כרמל מעודה, שהואשמה בהתעללות בפעוטות בגן בבית הוריה בראש העין, שהיה בבעלותה. בעקבות ההחלטה, מעודה תשוחרר למעצר בית. הורי הילדים שעברו התעללות זועמים והייתה סערה בעקבות החלטת בית המשפט. ההורים: “למרות המעשים שבית המשפט עצמו הגדיר כסדיסטים, הם משחררים אותה. למה?”.

שופט בית משפט העליון, יצחק עמית, קיבל הבוקר את ערעורה של כרמל מעודה – הגננת שניהלה פעוטון בבית הוריה בראש העין ותועדה כשהיא מתעללת בצורה קשה בפעוטות במשך תקופה ארוכה. מעודה ביקשה להשתחרר ממעצרה הממושך למעצר בית. כאמור, בקשתה נענתה, לקול תרעומת גדולה של הורי הפעוטות.

השופט עמית נימק כך את החלטתו: “מכתב האישום עולה תמונה קשה של התעללות בילדי הגן, מה שמעורר בלב כל הורה חלחלה ורצון מיידי לחוש ולחבק ולגונן על ילדו-הקט. עם זאת, לא נלאה מלחזור ולהסביר לקורא, וגם לציבור ולהורים הזועמים והכואבים, כי מעצר לחוד ומאסר לחוד, כי המעצר אינו מקדמה על חשבון העונש, וכי חומרת העבירות אינה מהווה עילת מעצר”.

ניקול דניאל חגבי, שילדיה עברו התעללות מידיה של כרמל מעודה אמרה עם הפסיקה: “אין לי מילים לתאר את מה שאני מרגישה כרגע. החלטת בית המשפט הזויה ומקוממת. איך משחררים למעצר בית אדם שעשה את המעשים החמורים ביותר נגד פעוטות שהיו פה? שהפרקליטות הגדירה כי מאופיינים כסדיסטיים? איפה נשמע דבר כזה? מערכת המשפט יורקת לנו בפנים ומעבירה מסר מאוד ברור שלקורבנות אין שום הגנה. כרמל תישן במיטה חמה בבית שלה ככל הנראה עם האנשים שראו הכל ולא עשו כלום, לכאורה…אנחנו לא נשתוק ומבטיחים כי לכרמל מעודה לא יהיה רגע של שקט. המסר שלנו מאוד ברור: היא צריכה לשבת בכלא! למה היא צריכה להגיע לדיונים כאחד האדם ולא מתא המעצר? אני פשוט לא מאמינה שזו מערכת הצדק שלנו”

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close