חדשות

סערת החצבת בר”ג: הורים דורשים מהעירייה לא לאפשר לילדים שלא חוסנו להיכנס לגנים ולכיתות. 25 מקרים דווחו בחודשים האחרונים בכל העיר

התפרצות החצבת ברמת גן. רק בחודשים האחרונים נרשמו 25 מקרי חצבת בעיר, בשבוע האחרון נרשמו 5 מקרים חדשים כשכולם מקורם בבתי ספר וגן ילדים. בעקבות כך, הורים רבים פנו לעירייה בדרישה תקיפה: "אל תאפשרו לילדים שההורים שלהם לא חיסנו אותם, להיכנס לכיתות ולגני הילדים"

בחודשים האחרונים דווחו בעיר רמת גן למשרד הבריאות כ-25 מקרי חצבת.

אלא שרק בשבעת הימים האחרונים משרד הבריאות אישר אמש כי דווחו ואומתו חמישה מקרים חדשים – פעוט, שלושה תלמידים מבתי הספר “ערמונים” ו-“זומר” ועוד אב אחד שנכח בבית הספר “אביגור” מספר שעות ונדבק.

משרד הבריאות החל לחסן כבר ביום חמישי בבית הספר “זומר” ואילו אתמול התבצעו חיסונים בבית הספר “ערמונים” וגם “זומר”.

ילדים ומבוגרים שבאו במגע עם החולים במקומות הידועים חוסנו חלקם ביום שישי האחרון בלשכת משרד הבריאות בעיר.

עם זאת, הורים רבים פנו לעיריית רמת גן ולממונה על החינוך וממלא מקום ראש העיר, ליעד אילני, בקריאה שלא להכניס לגני הילדים ולכיתות ילדים שהוריהם לא חיסנו אותם נגד חצבת ולדרוש לבדוק מי חוסן ומי לא.

 

Tags

 

רונית שבנה בגן בשכונת חרוזים אומרת: “אנחנו מכירים שתי אמהות שלא מסתירות שבחרו לא לחסן את הילדים. לא ברור, אם החצבת התפרצה ככה בעיר, למה הילדים שלנו צריכים להיות בסכנה בגלל הורים כאלו? למה לא מגדירים שילד שלא מתחסן – לא יכנס לכיתה. מדובר פה בדיני נפשות ולא בגחמות של הורים”.

אילני שקיבל פניות רבות, ענה לחלק מההורים ברשתות החברתיות בכך שהמחלקה המשפטית בודקת את הנושא, כשכרגע משפטית נראה שאי אפשר ליישם הוראה כזאת.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close