חדשות

צפו: חקירה סמויה של משטרת ישראל הרימה מסך מעל תעשיית פשע משפחתית של סמים וזנות בבת ים ואשדוד

לאחר חקירה סמויה של יחידה מרכזית במשטרה ישראל נעצרו הלילה 11 חשודים בהם שתי אחיות ואח, אשה בן זוגה ובנה וכן נוספים בחשד, שעסקו על פי החשד, בקשת רחבה של תחומי פשיעה.

על פי החשד, החשודים הפעילו מספר מעבדות הידרו, גידלו והחזיקו עשרות ק״ג של סמים, ציוד משוכלל לגידול סמים, עסקו בהבאת נשים לידי עיסוק בזנות וביצעו הלבנת הון.

מדובר בחקירה משולבת, שעברה הלילה לשלב הגלוי והתקיימה בשילוב זרועות עם רשות המיסים והמוסד לביטוח הלאומי נגד חשודים בבת ים ובאשדוד.

Tags

במהלך החקירה הסמויה עלה חשד כי בתעשיית הפשיעה המשפחתית נטלו חלק החשודים וחבריהם, כאשר לכל אחד מבני המשפחה והחברים, תפקיד מוגדר בענפי הפשיעה, בהם גידול, שיווק וסחר בסמים מסוכנים (הידרו) שהופקו, על פי החשד, במעבדות בדירות ברחבי אשדוד.

בנוסף, עסקה החקירה הסמויה בחשדות לניהול רשת המסרסרת בנשים, גורמת להן לעזוב את ארצן לצורך עיסוק בזנות ומפרסמת את שירותיהן באמצעות אתרים שונים.

הלילה, עם המעבר לשלב החקירה הגלויה, יצאו כוחות משטרה משולבים לאיתור המעורבים ולמעצר החשודים, כאשר במקביל, אותרו ארבע דירות אותם הפעילו החשודים כמעבדות לגידול סמים

המעורבים נעצרו לחקירה והיום בשעות הצהריים יובאו לבית משפט השלום בתל אביב לדיון בעניינם.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close