מבקרים מתבקשים לא להגיע יותר לספארי ולפארק הלאומי בר”ג בשל עומס כבד. תושבים באזור: “לא יכולים לחזור הביתה מקניות בסופר. מה שקורה זה גהינום”

עומסים כבדים בכל הדרכים לספארי ולפארק הלאומי ברמת גן. המבלים מתבקשים לא להגיע יותר. וגם: מה עובר על תושבי השכונות באזור, שמנסים לשרוד את הימים האלו

היום הראשון בחג הפסח עם מזג אוויר אביבי ולא גשום הוציא את מאות אלפי הישראלים שנהנים מחופשת חול המועד לפארקים ולאתרי הארץ.

שניים מהמקומות הכי מבוקרים, בכל השנים, הפארק הלאומי ברמת גן והספארי – כבר משעות הבוקר התמלאו ואין בנמצא חנייה ברדיוס הקרוב. עם זאת – רבים ממשיכים לנהור לשני המקומות האלו ובכל האזור נוצרו פקקים ועומסי תנועה כבדים.

לפני זמן קצר עיריית רמת גן הוציאה הודעה וביקשה שלא להגיע יותר לשני המקומות האלו בשל עומסים כבדים ביותר בצירי התנועה והעובדה שאזלו כל מקומות החניה האפשריים גם במקומות מרוחקים יותר מהפארק והספארי הסמוך.

 

אלא שהעומס הפך גם את חייהם של תושבי האזור לבלתי אפשריים – תושבים בשכונות הסמוכות מספרים ל”ניוזים מרכז”: “אנחנו מוצאים רכבים שחונים אצלנו בחניה, אין בעלים, אין מי שיבוא ויתן להם דוחות כי מה שקורה כאן מטורף. אנשים חונים על המדרכות. ושלא נדבר שאם בטעות יצאנו מהבית לסידורים בעיר, ברכב, אין סיכוי לחזור הביתה בתוך שעה. חייבים למצוא פיתרון לחגים הבאים- מה שיקרה ביום העצמאות זה מטריד”.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close