תל אביב - יפו

עונת הרחצה נפתחת בתל אביב עם הוזלה במתקנים ופיקוח על מחירי האוכל בחופים

עונת הרחצה 2019 תפתח ביום שישי הקרוב, 12.4.19 ותסתיים ב-28.10.19. חופי תל אביב-יפו משתרעים מגבול הרצליה בצפון עד גבול בת-ים בדרום (כ-13 חופים באורך של 13.5 ק”מ) ומשרתים את תושבי העיר ואת הבאים בשעריה לרבות תיירות פנים ותיירות חוץ. על פי הערכה, מספר הנופשים בחופי תל אביב-יפו הוא בממוצע כ-150,000 נופשים בשבתות ובחגים וכ-25,000 נופשים כל יום. סה”כ בעונת הרחצה נופשים כ-9 מיליון מתרחצים בממוצע.

יש להישמע להוראות המצילים והפקחים ולרחוץ אך ורק בחופים המוכרזים שמאויישים במצילים ורק בשעות פעילות התחנה. הרחצה ללא פיקוח מצילים אסורה ומסוכנת.

הורדת יוקר המחייה בחופי תל אביב-יפו

כחלק ממכלול הפעולות של עיריית תל-אביב-יפו לשיפור השירות לתושביה, העירייה רואה חשיבות גבוהה בהנגשת חופי הים, לאורך רצועת החוף כחלק ממדיניות הורדת יוקר המחייה ועל כן הובילה כמה מהלכים בשירותים הניתנים בחופים ובסביבתם.

זו עוד אחת מהפעולות כדוגמת פיקוח על מוצרי מזון הנמכרים במזנונים במוסדות ותאגידים עירוניים, חנייה חינם בכחול-לבן, הנחה של 75% בחניונים העירוניים לתושבי העיר, הנחות באירועי חוצות ובמוסדות תרבות, ספורט ופנאי, אינטרנט אלחוטי חינם ברחבי העיר ועוד.

השכרת מתקני החוף במחיר סמלי למחזיקי כרטיס דיגיתל
השכרת מתקני החוף לאורך השנים נעשתה באמצעות זכייני המסעדות בחופים. בשנים האחרונות החליטה העירייה לקחת על עצמה את מתקני החוף ולהחזיק אותם בעצמה ללא מפעילים חיצוניים, וזאת במטרה להוזיל את העלויות לבאי החופים. המחירים החדשים לרוחצים בחופים ולמחזיקי דיגיתל בפרט זולים משמעותית ממרבית החופים במדינת ישראל.
בכל החופים קיימים שירותים, מלתחות ומקלחות פתוחות.

מחירון מתקני חוף בחופי תל אביב-יפו
שמשייה – 2 שקלים למחזיקי כרטיס דיגיתל ו-6 שקלים למבקרים שאינם תושבי העיר.
כיסא נוח – 2 שקלים למחזיקי כרטיס דיגיתל ו-6 שקלים למבקרים שאינם תושבי העיר.
מיטת שיזוף – 4 שקלים למחזיקי כרטיס דיגיתל ו-12 שקלים למבקרים שאינם תושבי העיר.
בכל רכישה תהיה הגבלת כמות של עד 5 פריטים מכל סוג (5 כסאות, 5 מיטות שיזוף ו-5 שמשיות).

פעילויות העשרה חינמיות בחופים
כבר אין צורך להביא לחוף הים משחקים לילדים או ספרי קריאה. גם השנה יימשך פרויקט ספריות החופים שבמסגרתו יועמדו לרשות המתרחצים ארבע ספריות שמהן יוכלו לשאול ספרים ללא עלות ולהשיבם בתום הקריאה. שלוש פינות המשחקים שבהן משחקי שח מט, שש בש ודמקה למבוגרים ומשחקי חוף לילדים (דליים וכפות למשחק בחול), זמינים לרוחצים שמוזמנים להשתמש בהם ללא תשלום, ובלבד שישיבו אותם למקומם בתום השימוש.

פיקוח בתחום המזון והשתייה
במסגרת המכרזים החדשים פעלה העירייה לעדכון התפריטים המוצעים לבאי החוף על ידי הוספת ארוחות עסקיות 7 ימים בשבוע, עדכון מחיר סל המוצרים הנמכרים ביותר בחוף וקביעת מחירי מוצרים מפוקחים.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  Back to top button
  נגישות