חינוך

כנס חירום של הורים בחולון בשל האלימות הגואה בבבתי הספר. נחשף כי צעיר בן 20 תובע את העירייה על התעללות שעבר במשך שנים בבי”הס

רק השבוע דווח על אלימות קשה שספג ילד בכיתה ג’ בבית ספר יסודי בחולון, שנגרר החוצה מהכיתה על ידי מורה בבית ספר ושניים מחבריו לכיתה, שהתבקשו על ידי המורה לעשות כן.

הורי הילד, שלא קיבלו דיווח על כך מהנהלת בית הספר, מיהרו להגיש תלונה במשטרה ובמשרד החינוך. במקום שהמורה תורחק מבית הספר, הילד הועבר לבית ספר אחר.

אלא שלא מדובר במעשה האלימות היחיד שנרשם בשבועות האחרונים. בשבועות האחרונים מדווחים מעשי אלימות קשים בבתי ספר יסודיים וכן בתיכונים. כך למשל הורים השביתו את הלימודים בבית הספר “בן גוריון” במחאה על כך שילד אחד מרביץ ומטיל אימה ולא נעשה דבר להרחיקו. בגימנסיה נבון תלמידים נפצו את שמשות רכבה של מנהלת סיפריית בית הספר.

 

כתוצאה מכך החליט ועד ההורים העירוני לערוך כנס חירום שהתקיים אמש. לכנס הגיעו עשרות הורים ודנו בדרכי הפעולה כדי לעצור את גל האלימות שנרשם במוסדות החינוך בעיר.

במהלך הכנס, נחשף סיפור של צעיר כבן 20 שלמד והתחנך בבתי הספר בעיר ובמשך שנים ספג אלימות והתעמרות קשה. לטענתו, בשל אי התערבות מערכת החינוך העירונית נגרם לו נזק נפשי ולכן הוא מתכוון בזמן הקרוב להגיש תביעת פיציים כנגד עיריית חולון.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות