רמת גן

מהפך למגרש רמת שקמה המיתולוגי

ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן וממלא מקומו, ליעד אילני, הגיעו בשישי האחרון לאימון של נבחרת האמנים של ישראל בכדורגל שהתקיים במגרש רמת השקמה. דירקטוריון נבחרת האמנים בראשותו של היו”ר רפי גינת והחברים מרגלית צנעני, עמנואל רוזן, מנשה יזדי, צחי נוי ונתן נתנזון, קיבלו בחום את ראש העירייה וממלא מקומו.

מייסד ומאמן נבחרת האמנים, עובד קראוס, שיבח את עיריית רמת גן על אימוץ הנבחרת לאורך השנים האחרונות, והביע תקווה שתמשיך לעשות כן גם תחת הנהגת העיר החדשה.

מ”מ ראש העירייה ומחזיק תיק הספורט, ליעד אילני, אמר כי עיריית רמת גן תמשיך לסייע לנבחרת. כמו כן, הוא בישר שחברת מפעלי בית עמנואל בראשותו קיימה מכרז בשבוע האחרון, בו נבחרה החברה שתבצע את העבודות להתקנת הדשא הסינתטי במגרש רמת השקמה. עוד הוא ציין כי החברה הכלכלית תחל בקרוב בעבודות לביצוע התקנת דשא סינתטי במגרשים הסמוכים לספארי.

שאמה הכהן הוסיף: “מגרש רמת שקמה המיתולוגי, עליו שיחקתי כשהייתי ילד, צפוי לעבור בקרוב מהפך של ממש ולהפוך למגרש דשא סינתטי, לאחר שהמצב התחזוקתי והתשתיתי שלו הוזנח לאורך שנים.

לאחר השיפוץ ברמת השקמה נמשיך ונשדרג מגרשים נוספים בעיר. למרות המשאבים הרבים שנדרשים, אנחנו חייבים לספק תשתיות ספורט ברמה הכי גבוהה, עבור הילדים שלנו, תושבי העיר ואורחים מחוצה לה”.

צילום: באדיבות עיריית רמת גן

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות