נבחרו סגני ראש העירייה לקדנציה הקרובה באור יהודה

חברי מועצת העיר של אור יהודה אישרו בשבוע שעבר פה אחד את סגני ראש העיר החדשים לקדנציה הקרובה

אחרי שנבחרה ראש עירייה לאור יהודה, כעת הגיע תור הסגנים. אלירן אליה ישמש כמ”מ וכסגן בתואר וכיו”ר הנהלת המתנ”ס. ימית קרקוקלי, אברהם בורוכוב, עופר בוזי וציון גזלה ישמשו סגנים ברוטציה. ז’אנה כהן תשמש כמשנה לראש העיר. ליאת שוחט: “אין לי ספק שיחד נוכל לטפל באתגרים הרבים שמחכים לנו”
חברי מועצת העיר של אור יהודה אישרו בשבוע שעבר פה אחד את סגני ראש העיר החדשים לקדנציה הקרובה. עם השלמת הליך הרכבת הקואליציה והחתימה על ההסכמים הקואליציוניים עולה כי 12 מתוך 15 חברי מועצת העיר ירכיבו את הקואליציה העירונית.

מי שישמש כממלא מקום וסגן ראש העיר בתואר הוא אלירן אליה, שהוביל את סיעת “קול העיר” בבחירות האחרונות. אליה, מלבד התפקיד, ישמש גם כיו”ר הנהלת המתנ”ס, מחזיק תיק צעירים ונוער ויו”ר הוועדה לקידום ופיתוח השכונות הוותיקות.
שני הסגנים בשכר בחצי הראשון של הקדנציה הם ימית קרקוקלי ואברהם בורוכוב, כאשר באמצע הקדנציה ייכנסו לתפקידם עופר בוזי וציון גזלה. בנוסף, חברת המועצה ז’אנה כהן תשמש למשך כל הקדנציה כמשנה לראש העיר (בתואר).
ראש העירייה ליאת שוחט ציינה: “אני שמחה לראות שכמעט כל חברי מועצת העיר בחרו להיות חלק מהעשייה העירונית ולקחת על עצמם תפקידים חשובים שבאמצעותם הם ישרתו את הציבור. אין לי ספק שיחד נוכל לטפל באתגרים הרבים שמחכים לנו ולקדם את אור יהודה למחוזות שאליהם אנו מכוונים”.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close