חדשות

בלעדי: מה מיועדת לעשות אסתר פירון לאחר ש”ערקה” לסיעת הליכוד של ראש העיר הנבחר בבת ים, צביקה ברוט?

עוד לפני הסיבוב השני שנערך בין צביקה ברוט ליוסי בכר, ברוט הצליח לקבל את תמיכתם של כמעט כל ראשי הסיעות שהתמודדו בבחירות האלו. אלי יריב, שהגיע שלישי בכמות הקולות שהצביעו לו בהתמודדות לראשות העיר, היה הראשון שהביע תמיכה בברוט. אחריו התווספו ירון כהן, קטי פיאסצקי ואורי בוסקילה.

עם סיום הסיבוב השני והניצחון המוחץ של צביקה ברוט – הודיעו שניים מסיעתו של יוסי בכר “בת ים בראש מורם” – אסתר פירון ויצחק דריקס, כי הם עוברים למעשה לליכוד בראשות ברוט.

אותה אסתר פירון נשמעה בהקלטות שהבאנו ב”ניוזים מרכז” עוד לפני הבחירות, כשהיא מותחת ביקורת קשה על יוסי בכר שעמד בראש הרשימה שהיא הייתה חברה בה, כשהיא אומרת שהוא לא יכול לחבר שני משפטים והוא לא ראוי לכהן כראש עיר.

ברוט כרגע מסרב לדבר עם סיעת “בת ים בראש מורם” ולא מעוניין לצרף אותם לקואליציה הרחבה.

 

אלא שההצטרפות של אסתר פירון גרמה לתהיות קשות בקרב הורים רבים, שכלל לא היו מרוצים מתפקודה כמחזיקת תיק החינוך בעירייה. רבים פנו בימים האחרונים לראש העיר הנבחר ברוט וביקשו ממנו הבהרות בנושא.

כעת, ב”ניוזים מרכז” אנו מפרסמים בלעדית כי לא רק שפירון לא תמשיך להחזיק את תיק החינוך, ברוט לא מתכוון לתת לה או לדריקס תיקים או תפקידים בקואליציה – ברוט הסכים שפירון תצטרף ותעשה רק דבר אחד: היא אמונה להביא תרומות לקופת העיר בת – ים מקהילות יהודיות בתפוצות. תפקידה לגייס כספי תרומות לעיר בת – ים.

מסתמן כי אלי יריב יקבל לידיו את תפקיד תיק החינוך, בנוסף לתפקיד ממלא מקום ראש העיר. כך מסתמן

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות