חדשות

כרמל שאמה הכהן החליט להכניס כסף לקופות ר”ג. “מי שלא תושב העיר ישלם על חניה בפארק הלאומי, בספארי וחורשת המכבייה”

רק לפני קצת יותר משבוע כתב ראש העיר הנבחר ברמת גן, כרמל שאמה הכהן, על כך שלאחר שיחות שקיים עם גזבר עיריית ר”ג, הוא התקשה לישון באותו לילה מהידיעה שקופות העירייה למעשה מרוקנות, והעירייה הולכת לסבול מגרעון תקציבי עקב התנהלות לא נכונה, לטענתו.
שאמה הכהן מדבר על יוזמות שונות שאמורות להכניס כספים לקופות העירייה – בין היתר קיצוצים בתפקידים בעירייה ועוד הוצאות לא מחויבות במציאות.

היום, שאמה הכהן מעלה יוזמה שתכניס לקופות העירייה כסף, מבלי לפגוע במנגנון העירוני ובתושבי רמת גן.
לפי אותה יוזמה – חניוני הפארק הלאומי, הספארי והחורשה הצמודה לכפר המכביה יהיו בתשלום למי שאינו תושב העיר. המהלך יצור הכנסה נוספת משמעותית לטובת תושבי העיר ובכלל יעשה רק טוב לפארק.
שאמ הכהן ציין: “אנחנו ממשיכים לעבור סעיף סעיף בספר התקציב גם על ההוצאות וגם על ההכנסות עד שנסגור את הגרעון, שמוריש לנו השלטון היוצא ובכלל עד שנדע שזה התקציב הטוב ביותר האפשרי”.
שאמה הכהן עוד הדגיש “אני מוכן לתת גם לתושבי חוץ חניה חינם בפארק הלאומי ובספארי ובלבד שתושבי רמת גן יקבלו גם את מה שמגיע להם”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות