כנס הוקרה לגמלאים מתנדבים של הסתדרות עובדי המדינה בנושא "חרבות ברזל"

את התעודות העניק מר משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה, שבירך את הנוכחים ואיחל המשך פעילות התנדבותית פוריה

תודה והבעת הערכה למתנדבות ומתנדבי גמלאיות וגמלאי הסתדרות עובדי המדינה במרחב חיפה בארוע שהתקיים בבית ההסתדרות בקרית ביאליק, במעמד משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה, עו"ד אהוד סרפייאן מנכ"ל עמותת גמלאי המדינה בפנסיה התקציבית (והצוברת העתידית), יעקב גבאי סגן יו"ר ההסתדרות במרחב וממונה הסתדרות עובדי המדינה, הגב' פנינה אופיר נאוי יו"ר הסתדרות הגמלאים בהסתדרות במרחב חיפה, סמדר רואש מרכזת הסתדרות הגמלאים במרחב חיפה, אבי חביה מרכז סניף מועדון גמלאי קריית ביאליק, ודוד גליק מרכז פעילות גמלאי המדינה במרחב חיפה.

במהלך האירוע הוענקה אות תעודת הצטיינות למתנדבות והמתנדבים על פעילותם ההתנדבותית במסגרת מלחמת "חרבות ברזל " ועל הנתינה למען כלל הגמלאים. התעודה הוענקה לדוד גליק בשם כלל המתנדבים. לבקשתו של גליק, הוענקה תעודה הוקרה לעו"ד אהוד סרפיאן – מנכ"ל עמותת גמלאי הסתדרות עובדי המדינה ולמתנדבים שסייעו בנושא.

את התעודות העניק מר משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה, שבירך את הנוכחים ואיחל המשך פעילות התנדבותית פוריה. כן הודה יו"ר המרחב לאהוד סרפיאן, על שיתוף הפעולה הפורה, למר דוד גליק על יוזמתו המבורכת ולמר יעקב גבאי סגן היו"ר על ההנחיה .

 

צילום דוברות הסתדרות חיפה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות