כשקהילה ובריאות נפגשים: מרפאת כללית אלונים קרית אתא- מתכוננים לפתיחה

רן אהרון, המנהל האדמיניסטרטיבי של כללית מחוז חיפה וגליל מערבי: "מרפאת אלונים תהיה מרפאה חדישה, נגישה, דיגיטלית ובסטנדרטים גבוהים והיא אחת מתוך 5 מרפאות הצפויות להיפתח השנה ברחבי חיפה והגליל המערבי".

בחודש אוגוסט צפויה להיפתח מרפאת כללית בשכונת אלונים החדשה שבקרית אתא.

המרפאה תתפרס על שטח של כ- 500 מ"ר ותאחד מגוון שרותים לקהילת מטופלי הכללית בשכונה תחת קורת גג אחת, ביניהם, שרותי רפואת משפחה, ילדים, נשים, שירותי סיעוד רחבים כולל בדיקות דם, שרותי משרד ובית מרקחת עם 3 עמדות שירות,  וייעוץ רוקחי אישי.

רן אהרון, המנהל האדמיניסטרטיבי של כללית מחוז חיפה וגליל מערבי מספר: "מרפאת אלונים תהיה מרפאה חדישה, נגישה, דיגיטלית ובסטנדרטים גבוהים והיא אחת מתוך 5 מרפאות הצפויות להיפתח השנה ברחבי חיפה והגליל המערבי".

מרפאת קרית אתא מצטרפת ל4 מרפאות כללית הוותיקות בקרית אתא, מרכז בריאות הילד ומרכז לרפואה יועצת המעניקות שירות איכותי ומקצועי לאורך שנים בקריה.

"אנו פועלים כל העת להרחיב, לחדש ולהנגיש את השירותים הרפואיים של כללית ברחבי המחוז וממשיכים לקדם את מטרתנו לספק מגוון רחב של שרותי רפואה ראשונית ומקצועית במרחק הליכה מהבית. אצלנו המטופלים בידיים טובות ומקצועיות" מסכם רונן נודלמן, מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי של כללית.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות