חיפה: שני פעוטות ננעלו ברכב, באירועים שונים בעיר, בשני המקרים הם חולצו בשלום על ידי מתנדבי ידידים • "יצאתי באמצע ישיבה רבת משתתפים, הרגשה מיוחדת שאין שני לה"

התקבלו שתי קריאות במוקד ידידים אודות פעוטות שננעלו בשגגה ברכב לעיני בני משפחתם, בשתי כתובות שונות בעיר חיפה

בשעה 16:37 קיבל ליאן טל, מוקדן ידידים תיכונים דרום, קריאה על פעוטה כבת שלוש וחצי שננעלה לעיני אמה ברחוב סעדיה גאון. ארז ישכרוב ודור רוזן, מתנדבי הסניף, יצאו למקום וחילצו את הפעוטה במהירות באמצעות הציוד הייעודי שברשותם. כעבור מספר שעות, בשעה 21:07, התקבלה קריאה נוספת במוקד על פעוט נוסף, כבן שנתיים וחצי, שננעל לעיני אמו בחניון הגרנד קניון בעיר. לקריאה נענו שי ברגר, מתנדב הסניף, ואורי ציקוטאי, רכז ציוד כרמל, שהגיעו אף הם במהירות למקום וחילצו את הפעוט. בשני האירועים הפעוטות חולצו בשלום, ללא גרימת נזק לרכבים.

ארז מספר: "כמנכ"ל מכללה לעיצוב, הייתי באמצע ישיבה רבת משתתפים בעיר תחתית. עם קבלת הקריאה יצאתי מיד לכיוון הכרמל הצרפתי. באמצעות המוקד המבצעי של ידידים יצרתי קשר עם האמא והגננת והרגעתי אותן שאני בדרך. במקום פגשתי את דור שהגיע מביתו שבנווה דוד. תוך חצי דקה חילצנו והעברנו את הילדה לבדיקה של כוחות רפואת חירום שהגיעו לכתובת. זו הרגשה מיוחדת שאין שני לה. תודה על הזכות."

שי מספר: "מדובר על אמא וילד שחזרו מקניות, המפתח היה באחת השקיות, ולאחר חגירת הילד למושב וסגירת הדלת, הרכב ננעל אוטומטית. היה קצת לחץ והאמא חשבה לשבור חלון, אבל בעזרת אורי פתחנו במהירות את הרכב. יצאתי לאירוע באמצע ארוחת ערב אבל לא היססתי לשניה. זה סיפוק עצום, עם ישראל חי."

קובי קרויזר – מנהל סניף חיפה: "אני שמח מאוד על ההיענות הגבוהה ועל המקצועיות של מתנדבי הסניף. הפריסה הרחבה שלהם ברחבי העיר מוכיחה את עצמה ואני מודה להם על כך. יחד עם זאת אנחנו מבקשים מההורים, בפרט בימים החמים שבאים, לשים שימת לב יתירה ולשאת איתם את המפתח, ובנוסף, להקפיד על דלת או חלון פתוחים עד לכניסה של ההורה לרכב."

בידידים שבים וקוראים להורים לשמור עליהם את מפתח הרכב תמיד • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות