עכו: בצו של מפקד מחוז חוף, ניצב דני לוי, נסגרה ונאטמה זו הדירה השנייה בתוך חודש ששימשה דירה לסחר וממכר סמים

בהתאם לממצאי תיק החקירה הורה היום מפקד מחוז חוף, ניצב דניאל לוי על צו הגבלת שימוש לפי סעיף 3 (א) לחוק הגבלת שימוש במקום לשם מניעת ביצוע עבירות למשך 30 ימים ובאמצעות שוטרי התחנה המקום נאטם

מפקד מחוז חוף של משטרת ישראל, חתם על צו מנהלי להגבלת שימוש במקום למשך 30 ימים לדירת מגורים בעכו אשר שימשה כמקום לביצוע עסקאות סמים. הכניסה נאטמה ע"י המשטרה.

בפעילות שוטרי תחנת עכו במרחב אשר נאספו במהלך התקופה האחרונה ראיות לכאורה כי מבנה של דירת מגורים ברחוב הארבעה בעיר, משמשת כ"תחנת סמים" בה מתבצעות עסקאות סמים, מכירה והפצת סם מסוכן בניגוד להוראות סעיף 9 לפקודת הסמים המסוכנים התשל"ג- 1973. פעילות זו מצטרפת לסגירה נוספת של דירה בעיר בחודש שעבר לאחר שגם בה חשפו שוטרי התחנה כי מתבצעות שם עבירות פליליות בתחום הסמים.
בהתאם לממצאי תיק החקירה הורה היום מפקד מחוז חוף, ניצב דניאל לוי על צו הגבלת שימוש לפי סעיף 3 (א) לחוק הגבלת שימוש במקום לשם מניעת ביצוע עבירות למשך 30 ימים ובאמצעות שוטרי התחנה המקום נאטם.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות